Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobieta,która lata za facetem,a on jej nie chce to ona się kompromituje?

Polecane posty

Gość gość
A ja niw widzę w tym nic złego, mamy równouprawnienie i XXI wiek a nie średniowiecze. Jak facet jest nieśmiały i wstydzi się kobiet to właśnie ona musi zadziałać i zrobić pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet nie jest nieśmiały i tych kroków było od z***bania, tak średnio raz na tydzień próbuje, kobieta jest wręcz nachalna to taka kobieta nie robi sobie obciachu i wstydu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm..a jak ona się zakochała,i to "rządzi" nią, to ma mieć poczucie że jej miłość to kompromitacja,tak się zdarza,że nie zawsze uczucia są wzajemne,wiem coś o tym,i to nie są łatwe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uczucia to watpie bo łazi na randki z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hm..a jak ona się zakochała,i to "rządzi" nią, to ma mieć poczucie że jej miłość to kompromitacja,tak się zdarza,że nie zawsze uczucia są wzajemne,wiem coś o tym,i to nie są łatwe sprawy. XXXXXXXXXXX No właśnie, jak się dziewczyna zakocha to nie widzi nic w tym złego, ja tak mam i nadal cierpię i nie potrafię się odkochać a on nie odwzajemnia moich uczuć, ma mnie gdzieś. Nie wiem jak to nadal będzie. czuję się okropnie, mam niską samoocenę, uważam że jestem brzydka itp. bo skoro mnie nie chce to znaczy że pewnie z wyglądu się mu nie podobam, nigdy już nie pokocham żadnego faceta tak jak jego, to było prawdziwe uczucie z mojej strony. Nie mogę tego rpzeżyć. Kto nie jest na moim miejscu to tego nie zrozumie, takiej osobie się wydaje że nie mam do siebie szacunku, że się kompromituje, że pewnie jestem desperatką ale tak nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wg mnie tak,i to dziala w obydwie strony, jezeli facet tez lata za kobieta tzn ze nie ma poczucia zadnej wartosci, godnosci osobistej... za kims kto nas chce nie trzeba "latac" nawet niesmialek (zakochany) otwiera się albo chociaż daje jakiekolwiek znaki,ktorych nie da się przeoczyc.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona myśli, że on ją w końcu wyroocha? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×