Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś mógłby mi teraz coś powiedzieć?

Polecane posty

Gość gość

Siedze. Chce mi się wyć. Przełykam te łzy jak idiotka Życie mnie przerasta. Albo może nawet prawie przerosło. Nienawidze siebie tak bardzo... A nie mogę tak, muszę się opamiętać trochę. Czy mógłby mnie ktoś jakoś pocieszyć..? Nie wiem cokolwiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyj jak musisz przewroc sie na lewa strone i wyszoruj ryzowa szczotka tyle czasu ile potrzebujesz a potem wstan, powiedz sobie ze dosc tego i idz dalej zycie masz tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko się ze mnie nie smiej. Zacznij się modlić. Odmawiaj zdrowas Mario z 3 razy z rzędu albo więcej- jak mantre Rano jak lezysz w łóżku zanim wstaniesz lub gdy nie możesz zasnąć ze stresu czy wieczorem. Nie zastanawiaj się nad tym zbytnio po prostu to rób. Mi pomogło. Wyciszylam się i zaczynam myśleć a to pozwala rozwiązywać problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się staram modlić.. Co się stało? Po prostu za każdym razem jak coś "zawale", jak gdzies nie pójde, jak zrobie sobie wagary, jak nie zachowuje sie jak przystało na "doroslą" osobę to zaczynam czuć się tak jak dziś i jak wczoraj. Ta nienawiść do siebie jest przeogromna. Mam ochotę zerwać z siebie skóre byleby tego nie czuć. Nie mam nawet z kim o tym pogadać . I ogólnie booli mnie tak cholernie w środku. Boli mmnie chociaż jestem pusta w środku, martwa. Boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Módl się - to cie uspokoi Ale tez wyluzuj i nie linczuj się za byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to co napisane tu to po prostu nie ma logiki kobieto 777 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie jestes pusta w srodku co najwyzej nie widzisz swoich atutow ale to nie znaczy ze ich nie ma jak idziesz na grzyby i miniesz prawd***** bo sie schowal pod krzakiem to tez nie znaczy ze go tam nie ma prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×