Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkbjvjh

Czy ktos pracuje w firmie Gort w Białymstoku?

Polecane posty

Gość venividivici
Ja pracuję ponad rok w dziale konstrukcyjnym i powiem szczerze, że nie wiem ile jeszcze wytrzymam. Choć nie wiem jakbyśmy się starali przy takim bałaganie, przstarzałym sprzęcie, apodyktycznym niemającym o niczym pojęcia i przemondrzałym dyrektorze pracować się nie da. Choć byś chciał coś zrobić i tak jest zawsze na jedną nutę i na odwal. Pan każe a sługa, choć by nawet się nie dało zrobić tak jak on chce musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinie z kosmosu, przynajmniej jak dla mnie. pracuję tam rok i praca jak najbardziej mi pasuje, atmosfera ok, kierownictwo także normalne. no nie wiem, mnie ta praca pasuje, w poprzedniej pracy miałem hardcore, tu jest naprawdę ok, idzie się ze wszystkimi dogadać, maszyny przy których pracujemy nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam tam jakiś rok temu, ale ze względu na przeprowadzkę do Warszawy odeszłam. Współpracę wspominam pozytywnie. Firma wiadomo wymagająca, ale przecież kto nie jest? Podobało mi się, że podchodzili uczciwie do pracowników. Jak ktoś źle pracował, to się mu to mówiło, a nie owijało w bawełnę. Po za tym szef był bardzo słowny. Jak coś obiecywał, to starał się dotrzymywać słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba malo kobiet tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiam bo szukam opinii o pracy w Gort- chce tam złozyć dokumenty bo szukam pracy a słyszałam że całkiem dobrze mozna tam zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel tam robi, nie narzeka. Tylko on na produkcji , Ty chyba gdzieś do biura, co? Nie wiem czy mają jakies przyjęcia, jak go spotkam moge spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuje ale kupowałem u nich maszyny gastronomiczne i zarówno z jakości jak i obsługi z jaką miałem do czynienia jestem zadowolony. http://www.gort.pl/ wydają się porządna i profesjonalną firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×