Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś się natknął na takie ogłoszenie?

Polecane posty

Gość gość

W spr. pracy w zakładzie pogrzebowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, ja bym bardzo chętnie reflektowała, problem w tym, że to strasznie zamknięta branża - głównie rodzinne firmy. Jak czujesz, że się nadajesz, to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadawać nadaję się, ale nigdy nie spotkałam się z takim ogłoszeniem, ani w moim mieście ok.50tys. mieszkańców, ani w miastach ościennych. Składałam podania pomimo braku ogłoszeń, ale zawsze była cisza. Czy naprawdę tylko rodzinę tam zatrudniają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, w moim mieście to samo, rodzina, ewentualnie osoby, które przez rodzinę zostały polecone (ale to rzadkość), nie wiem dlaczego tak jest, ale myślę, że nie każdy się po prostu nadaje, nawet jeśli ma się w swoich obowiązkach jedynie biuro i obsługę klientów, to sama praca w takim miejscu, wiele osób odstrasza, nie chcą też byle kogo, dlatego chyba stąd ta hermetyczność, tylko, że to zamyka drogę również takim osobom jak ja czy Ty autorko. Ale kto wie, może szczęście Ci dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ciągle szukam i składam papiery tam gdzie mnie jeszcze nie było, ale raczej w szczęście nie wierzę. Doświadczenia co prawda nie mam w tego rodzaju pracy, ale ze zwłokami miałam do czynienia z uwagi na studia, jednak widocznie dla nich to i tak zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×