Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kupiłybyście mieszkanie w którym

Polecane posty

Gość gość

doszło do zabójstwa. Cena jest konkurencyjna, a ja niestety, ale dowiedziałam się co się tam wydarzyło. Pomóżcie podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. W końcu to nie twoje porachunki i nie jesteś z ofiarą związana emocjonalnie. Ale zależy od tego jak ty się z tym czujesz. Bo to ty masz być tam szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiliśmy mieszkanie, w którym zmarł facet i leżał tydzień zanim go znaleźli. Ale pod wynajem, sama nie chciałabym w takim mieszkać. Potem kobieta która wynajęła miała do nas trochę pretensje że jej nie powiedzieliśmy...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tak dziwnie się z tym czuję, pomimo, że to miało miejsce ponad 20 lat temu. Sama nie wiem, wszystko ok, mieszkanie fajne, cena konkurencyjne, tylko ta świadomość tej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie kupiła mieszkania w którymś ktoś umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka kiedyś kupiła mieszkanie gdzie mąż zabił żonę i sam się powiesił, minęło już przeszło 10 lat i nic się nie dzieje. Ja osobiście bym chyba nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu też była taka tragedia, że mąż zabił żonę. Raczej nic się tam nie dzieje, bo rozmawiałam z ludźmi, ktorzy wynajmują to mieszkanie już kupę lat, ale tak mi jest dziwnie z tym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna3333
przestańcie, ile jest domów, w których ktoś umiera. Jakby każdy patrzył na takie historyczne wydarzenia to połowa ludzi nie miałaby gdzie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj, aura w tym miejsvu nie jest dobra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna3333
Tak, aura, idziesz do szpitala kładą cię chwilę po czyjeś śmierci na jego łóżko . Ciekawe jaka tam jest aura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sępy czekają na takie okazje aby kupić mieszkanie albo dom za grosze a co powiesz na budynek Ministerstwa Edukacji Narodowej przy ul. Szucha 25 , w czasie II Wojny Św. w tym budynku zamęczono i zamordowano tysiące Polaków , zamęczonych torturowano , budynek pozostał , wyremontowany jest służy nadal , budynek to budynek a historia to historia , owszem, jest taki przesąd, że nie wolno kupować auta, w którym kierowca zmarł, ponieważ auto przesiąkło trupem ale jak widać budynek MEN błyszczy i ma się dobrze po wielu remontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wierze w ta aure, chyba jestem zbyt przesadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna3333
Albo na wsiach domy, gdzie po śmierci sprowadza się zwłoki do domu. Potem dopiero uroczystości pogrzebowe. Z takim podejściem to wszystkie te domy powinny być pustostanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolek- ja nie jestem żadnym sępem. Chcę kupić mieszkanie , cena jest ok 20000 zł niższa od tego typu mieszkań. Co w tym złego, że szanuję swoje pieniądze i chcę kupić taniej. Dla mnie to jest spora kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,podejrzewam, że w większości mieszkań ze starego budownictwa ktoś umarł,wolne od tej "wady" są mieszkania,domy nowe kupione z rynku pierwotnego.....jakaś babcia jakiś dziadek,ktoś.Nie róbcie z tego afery,nikt wam nie karze spać w tej samej pościeli albo łóżku po denacie,choć i tak się czasem zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz kupic to mieszknie bo taniej i ble ble ble to kup a ludziom d**y nie zawracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic z nieba nie spada. Dla mniie 20000 to jest dużo. Za te pieniądze można zrobić porządny remont. Ja sama zarabiam te pieniądze więc je liczę. Czy jest coś złego w tym, że szukam okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby takie światowe te polaczki, a zabobonne i zacofane, aż żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupiła, mówię serio, nie musisz nikomu spowiadać się z historii mieszkania, a poza tym, w wielu miejscach ludzie umierali, działy się tragedie, a ludzie jak tam mieszkali tak nadal mieszkają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:50 Prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka91
Nie kupiłabym bo w takim mieszkaniu na 100% będzie straszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna3333
Ja tylko pragnę przypomnieć, że mamy XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozmawiałam z ludźmi, którzy tam mieszkają i nic tam się nie dzieje. Tylko moja psychika wariuje, bo zastanawiam się jak to się stało , gdzie tę kobietę znaleźli i po jakim czasie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej, ze jest to mieszkanie w bloku a nie na jakimś odludziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest okazja to się kupuje i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w bloku, w klatce powiesiła się kobieta. Znaleźli ją jak zaczęło śmierdziec trupem (rok temu, w te mega upały)... Teraz mieszkanie kupiła jakas rodzina, remontują je. Wydaje mi sie, że to głupie żeby wierzyc w takie zabobony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
północy myślałam i nic nie wymyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ja rozmawiałam z ludźmi, którzy tam mieszkają i nic tam się nie dzieje. Tylko moja psychika wariuje, bo zastanawiam się jak to się stało , gdzie tę kobietę znaleźli i po jakim czasie itd xxxxxxxxxxxxxx A co niby miałoby się dziać?? duchy straszyć? Ludzie nie przesadzajcie mamy XXI wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierz w jakieś zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na scianach tego mieszkania w ktorym doszlo do zabojstwa zostala odbite emocje ,cierpienie ludzi.Jest zjawisko nazywane pamiecia scian Tym bardziej ze wiesz do jakiej tragedii doszlo,bedzie mialo wplyw na Twoja psychike.Co z tego ze zaoszczedzisz pieniadze,a pozniej tak czy siak mieszkanie sprzedasz bo siwiadomosc nie da ci spokoju.W domach odzchodz tez starsi ludzie ale to naturalna kolej rzeczy.Reasumujac ja bym nie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×