Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MuszelkaShelly

Czy po szkołach policealnych typu Cosinus

Polecane posty

można naprawdę dostać pracę? Myślicie, że pracodawca bierze takie coś pod uwagę? Moim zdaniem to strata pieniędzy. W szkole policealnej Żak zajęcia odbywają sie przez 2 semestry i tylko w soboty, do tego nie w każdą sobotę. Myślicie, że po takim czymś można zostać dobrym specjalistą? Jedynie można zostać dobrą kosmetyczką. Ale same te nazwy kierunków są śmieszne np. w Żaku : Asystent Dyrektora, Kierownik Biura itd. Hehe. Ciekawe który pracodawca na to spojrzy poważnie jak zobaczy takie coś w CV. Ja bym się uśmiała. Albo Asystent kierownika produkcji filmowej. No to po co studia mam robić w tych kierunkach jak skończę roczną policealną szkołę i moge zarządzać wszystkim. Śmiech na sali, naprawdę.. Co Wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zapisałam do takiej szkoły. I na drugi dzień chłopak mnie rzucił :( Nawet nie powiedział dlaczego, ale ja myśle że sie wstydził. I od tej pory nikt mnie nie chce. Każdy jak tylko się dowie że z wykształcenia jestem Asystentką kierownika produkcji lemoniady w proszku, zaczyna się dziwnie zachowywać. Dlaczego?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka po kierunku asystentka stomatologiczna dostała prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×