Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość don86

Czy podobają wam sie ogrodzenia kute? :-)

Polecane posty

Gość don86

Marzenia prawie każdego Polaka to mieć własny dom z ogrodem :-) ale trzeba go jakoś ogrodzić :-) co sądzićie o ogrodzeniach kutych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don86
ogradzam się starymi kartonami, butelkami i puszkami po piwie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
to się pisze cute- czyli siłtaśne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że za cenę 2 takich przęseł
masz 50 metrów siatki z cementem, słupkami i wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropność kojarzą mi
się z cmentarzem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
podaj link do jakiegos takiego ogrodzenia kutego ktore Ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
juz znalazlam duzo ladnych: http://www.ogrodzeniakute.eu/p.html łądne ale drogie, a robic tylko na przodzie czyli gdzie furtka i brama to obciach, tak jakby kasy na rezte nie starczylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
Ja już wyrosłam z kutych. Teraz chce stworzyć własną intymną oazę. A kute tego nie zapewniają, a wręcz przeciwnie. Więc będzie płot jakiś z cegły, lub coś w ten deseń z małymi wstawkami kutymi, a za tym np. te kryjące coś z wikliny lub coś takiego (nie wiem, jak to się nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
Już samych kutych się nie robi praktycznie. Przypatrz się nowym chałupom. Kuty bardzo drogi, a w ogóle niepraktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
biskupin, nie wiesz o co jej chodzi! chodzi napewno o takie kratki przyslaniajace zeby nikt nocha nie wsadzil jej na podworze na tym mozna np winogron puscic czy jakies inne żyjatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
"łądne ale drogie, a robic tylko na przodzie czyli gdzie furtka i brama to obciach, tak jakby kasy na rezte nie starczylo :/" Z tym w ogóle się nie godzę. W końcu i tak z reguły sadzi się krzewy z boku, więc idiotyzm wydawać grube miliony na coś, czego widać nie będzie. No chyba, że działka malutka. U nas to pewnie byłby koszt jakieś 150 tys. - na pewno tyle nie dam, za coś, co nie spełnia swojej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
a czemu kute nie praktyczne? chyba bardziej na lata i stabilne niz siatka! chociaz pomysl z calym prawie murem najbardziej mi pasuje ale ile kasy na te cegly, bo przeciez z pustaków nie ulepisz płotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
my mamy dzialke 5tys 100 metrow i tez sie za glowe lapiemy jak my to ogrodzimy... :/ myslimy o tanich slupach metalowych z fundamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
germanotta - chyba nigdy tego nie widziałaś wnioskuje. Może lubisz paradować po ogrodzie i wypinać przy pieleniu do ludzi na ulicy. Ja dziękuję bardzo. Ja będę miała swoją własną bajkę po przekroczeniu furtki i mogę chodzić nawet nago. Bo nikt mnie nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
ale te slupki juz po calosci bez widziwiania jakiegos naglego szału z przodu. i tak te niby tanie slupki nas wyniosa z 3o tysi bo dzialka nie ma zadnych sasiadów co by juz ogrodzenie mieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetwwt
kute ogrodzenia to jeedyne ktore sa ladne. Strasznie ciezko o ladne ogrodzenie. Wiekszosc jest po prostu straszna. A zeby nie bylo widac to sie sadzi za nim tuje, drzewa, krzaki a nie stawia debilne betonowe ogrodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda stawska 34
no wlasnie Leszniga a jak kszaczorów nasadzisz to tez Cie moze nikt nie dojrzy? a taniej krzaka kupic niz cegieł klinkierowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
germanotta z wikliny?...... nie osłabiaj , to ma być jakiś Biskupin?" Dawno chyba nie byłaś na nowoczesnych osiedlach. My mieszkamy przy nowym osiedlu zamkniętym dla "bogatych" i tam każdy prawie tego używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
jadoda stawska 34 - typowa klinkierowa cegła leci kiczem i strasznie mi się nie podoba. Mam słabość do kamienia - nie pamiętam jak się nazywa taki piaskowy. Ja to w ogóle mam już projekt w głowie wnętrza z kamieniem. Ale nie zdradzę, bo ktoś jeszcze ukradnie moje pomysły. Będą wyjątkowe klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
jadoda stawska 34 - krzaczory trochę rosną, mogą czasem wypaść, a z czasem brzydnąć i linieć od spodu. Sama chałupa to prawie w połowie jest przeszklona i stoi na górze takiej. Zatem stojąc przed domem widać ogród za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twetwwt
My mieszkamy przy nowym osiedlu zamkniętym dla "bogatych" i tam każdy prawie tego używa Bogaci sobie stawiaja rezydencje w dala od innych, a takie osiedla sa bardziej dla nowobogackich, a nie bogatych. Ich wystroj to z reguly przeglad kiczu, wiec nie ma czego stawiac za wzor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
[zgłoś do usunięcia] Hatsumomo san To zależy jakie, w większości są ładne, ale np takie ze złoceniami mi sie nie podobają." Fakt, to kicz nad kicze. Ale co się dziwić, mój sąsiad bardzo znany lekarz - ustawił sobie krasnale w ogrodzie. Jestem załamana!!!! Fakt, jest znanym lekarzem od dzieci, ale wątpię, czy to z myślą o dzieciach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
twetwwt My mieszkamy przy nowym osiedlu zamkniętym dla "bogatych" i tam każdy prawie tego używa Bogaci sobie stawiaja rezydencje w dala od innych, a takie osiedla sa bardziej dla nowobogackich, a nie bogatych. Ich wystroj to z reguly przeglad kiczu, wiec nie ma czego stawiac za wzor." Akurat osiedle zostało zaprojektowane, przez sławnego architekta i nie ma tam ani odrobiny kiczu!!! Nowobogaccy, jakby nie patrząc to nadal bogaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
Trochę tutaj kiczowato to wygląda, ale można lepiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszniga
A to wejście z tego kamienia, to już w ogóle dramatyczne... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×