Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwetti

Czy seks bez zobowiązań to dobre rozwiązanie ?

Polecane posty

Gość Qwetti

Otóż ostatnio powiedziałam chłopakowi, że bardzo mi na nim zależy. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ nie chciałam być z nim w pewien sposób nieszczera. Niestety jego odpowiedz nie była pozytywna dla mnie. Powiedział,że traktuje mnie jak młodszą kochaną siostrzyczkę. Ja mam 16 lat, on 21. Nie mam do niego o to żalu bo nie zmuszę nikogo do miłości, ale jestem w takim stanie, że zrobiłabym wszystko dla niego. Niedawno napisał on do mojej przyjaciółki, że brakuje mu seksu(nie sądzie by to była jakaś aluzja z jego strony, bo za sobą nie przepadaj i są rodziną), pierwszą moją myślą było to, że przespałabym się z nim bez większych oczekiwań od niego, bez planowanej dalszej przyszłości, ot tak. Dla mnie to okropne, ponieważ zawsze miałam szacunek do własnego ciała i nie zrobiłabym tego z byle kim. Chcę się pozbyć tego stanu, nie chcę myśleć w ten sposób. Tylko jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największą obrazą dla kobiety jest zatrzymywanie faceta przez sex. Myślisz ,że jak się z nim prześpisz to Cie pokocha ? Nie, potraktuje Cie jak zabawkę dziecko. Dostałem to teraz moge ją rzucić w kąt. Tym bardziej ,że masz 16 lat. Chociaż ja czekałam do 20 roku życia i tak nie zrobiłam tego z osobą którą kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kim w koncu jest ten facet, kims na kim ci ''zalezy'', czy ''byle kim''? Mam troche zakurzone poglady odnosnie seksu w mlodym wieku, wiec bym odradzala, ale seks bez zobowiazan jako taki nie wydaje mi sie takim strasznym potworem, o ile tylko sie wie co sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów sie czy chcesz byc darmowa dziwką , bo tak to trzeba po imieniu nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex bez zoobowiazań jest równoznaczny z tzw luźnym związkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwetti
Jest kimś ważnym, dlatego chciałabym zatrzymać go prze sobie za wszelką cenę. Też wyobrażałam sobie to troszkę inaczej na pewno o wiele później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zatrzymasz faceta sexem, pobzyka a jak wpadnie mu inna w oko to poleci do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz coś do niego, więc będziesz chciała zobowiązań, czułości, będziesz zazdrosna, nie funduj sobie pierwszego razu z kimś kto Cię nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, znałam podejście mojego narzeczonego do związków ,gdy zaczynaliśmy się spotykać, na początku tylko buziaki trzymanie się za ręce ale nigdy w miejscach publicznych tylko jak byliśmy sami stanęło na tym, że (byliśmy) ale nie oficjalnie i w żadnym wypadku nie można było użyć słów "jesteśmy parą" po jakimś czasie wspólnych miziań itp ja stwierdziłam, że dłużej tak nie mogę, wpłynął na to pewien wieczór w towarzystwie znajomych i coś co powiedział jeden z nich, wyszłam z kościoła( tam było spotkanie, ale nie jakieś religijne) pogadaliśmy ale zostało tak jak było. Między nami dochodziło do coraz bardziej intymnych sytuacji, z czasem doszłam do wniosku że swój pierwszy raz chce mieć właśnie z nim, obojętne czy on mnie kocha czy nie, wiedziałam że JA go kocham i zrobię to dlatego że JA tego chce. Stało się i tak jak się spodziewałam był to impuls, który pozwolił mu się otworzyć. Dostrzec to że jemu tak na prawdę też na mnie bardzo zależy: ) jesteśmy już razem prawie 3 lata jest nam dobrze i właściwie to już teraz funkcjonujemy jak małżeństwo. Więc jeśli wiesz że to może zmienić na lepsze sytuację miedzy wami, a kobieta czasem czuje że potrzebny jest impuls to działaj :). Najważniejsze jest to żebyś Ty nie miała sobie nic do zarzucenia i żebyś nie żałowała jeśli zrobisz to bo ty tego chcesz a nie bo ktoś chce to to ty jesteś wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×