Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

te verde

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. A normalnych samobojstw to sie tyczy, czy tylko tych online? Bo moze nie robmy pogrzebow samobojcom, bo ktos uslyszy na mszy i sie zasugeruje? Idiotyczne myslenie. Samobojstwa nie popelnia sie dla mody :/
 2. Niestety, wolnosc slowa i specyfika internetu. I jakby sie klocic, to tylko autorka/bohaterka filmiku powinna decydowac czy jest on w necie, co zdaje sie zrobila. A dzieci powinni pilnowac rodzice, nie policja. Inaczej to chowanie glowy w piasek, i potem takie historie jak tego, jak by nie patrzec, dziecka.
 3. Wspomniane 4 tys od państwa i wszystko jasne. Super sposób na popularny kanał
 4. te verde

  Mój mąż mnie ignoruje

  Któryś raz z rzędu te same idiotyzmy, sieją was? Dalej mu w nagrodę przynos kapcie i piwo w zębach, przecież zasłużył, bo poświęca się będąc z taką ofiarą. Sama sobie to robisz. Kobiety to potrafią się w życiu ustawić.
 5. To takie zrobione z serca na drodze przeszczepu :) Newsflash: każda była dziewicą. Ziewam. Redakcyjne trole :)
 6. Kobiety są wstretne, mężczyźni wspaniali. Aż dziw, że się w ogóle przejmują takim podgatunkiem.
 7. W pierwszych tygodniach dałabym radę, bo apetyt zerowy i czas też. Ale jestem na tyle mądra, że wiem, że głodzenie się to żadne odchudzanie. Więc staram się jeść rozsądnie i zdrowo, też dla dziecka, i liczę na to że karmienie pomoże, póki co mam rację (Albo szczęście). Zazwyczaj też problem jest w głowie, reszta to symptomy.
 8. te verde

  współczesne kobiety

  Nadużywanie w wypowiedzi słowa 'meski' sugeruje niemały kompleks.
 9. Jesteście do tyłu, ostatnio Amerykańscy Naukowcy dowiedli, że to nic nie daje. Dla mnie dobrze, bom leniwa :))
 10. te verde

  Co sądzicie o tekście tego utworu muzycznego?

  Chciałabym też pogratulować matce wyboru materiału na szmaty (że to jedzie zeszłym stuleciem to pominę, może jeszcze kolekcje gazet na papier toaletowy?). Powodzenia w scieraniu kurzu skóra
 11. te verde

  Marzeniem 95% facetów

  Takie było wyjściowe. Ja tylko podniosłam poprzeczkę :D
 12. te verde

  Co sądzicie o tekście tego utworu muzycznego?

  Gramatycznie niekonsekwentny, wspomniane rymy, a do tego gledzenie wypisz wymaluj jak na kafeterii, buuu, ktos zmienil zainteresowania, ueee, jak moze nie lubic tego co ja. Dla mnie metal szufladkujacy sie jako metal jest zalosny, IYKWIM. Więcej oczekuje od ludzi z dobrym* gustem. *opinia prywatna i wielce subiektywna.
 13. te verde

  współczesne kobiety

  15:28 no nie wiem, czy bez znaczenia, w końcu miała wiedzę, doświadczenie, większa niż inni świadomość ryzyka, jak i zmniejsza krew z uwagi na czestszy kontakt z kryzysowymi sytuacjami. Nas się nie uczy jak zachować się w takiej sytuacji, ważniejsze są mitozy i mejozy, nic więc dziwnego, że ludzie niestety nie potrafią reagowac.
 14. te verde

  Marzeniem 95% facetów

  Jak marzyć, to grubo, bądźcie panowie ambitni i marzcie o bujnym życiu seksualnym z wieloma pięknymi, zamoznymi i cnotliwymi. A co!
 15. te verde

  współczesne kobiety

  Zycie jest trudne, a świat poebany. Kiedyś feministki walczyły o prawa i bezpieczeństwo kobiet, i teoretycznie to osiągnęły. Mam na myśli to, że politycznie więcej nie ma o co walczyć na tym polu. Teraz prawa, choćby w teorii są równe, ale jest ciężej, kobieta w duzej większości przypadków musi pracować, i większość za daleko dała się ponieść, wmowic sobie trend, że sama musi wszystko. Czasem też naprawdę musi. Problem w tym, że i kobiety, i mężczyźni, zamiast uczyć się współpracy, dają się na siebie nawzajem szczuc. One jecza, że faceci nie wystarczająco mescy, oni, żeby baba sama lodówkę wniosła. Szczęśliwi są tylko ci, którzy rozumieją, że równe prawa a identyczne obowiązki to co innego, i że najlepiej wychodzi się na kooperacji i kompromisie.
×