Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ten test ciążowy jest pozytywny

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny, zrobiłam dziś test - wieczorem to będzie ok 10 dni od zapłodnienia, kreseczka jest bledziutka, ale widoczna , nawet mój mąz ją widział więc omamów nie mam, ale niepokoi mnie jedna rzecz, po zrobieniu testu nie było nic, więc odstawiłam test, pojechałam za zakupy wróciłam i spojrzałam na niego , były dwie kreski , ale wg mnie jedna jest zbyt blisko drugiej, co o tym myślicie ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/050cd3ae2f1481c2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że to ciąża czy wadliwy test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza :) gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ja Autorka - myślisz że jestem w ciąży ? co prawda staram się o dziecko już bardzo długo! ale NIGDY nie wyszła mi druga kreska nawet po czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te kreski wydają mi zbyt blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdzie nie powinno się trzymać testu dłużej niż 5/7 minut (chyba że w ulotce zaznaczono inaczej) jednak wydaje mi się że jeżeli druga kreska wyszła choć blada-a taką mamy na zdjęciu,nie należy bagatelizować sprawy. Ja powtórzyłabym test, jeżeli masz taką możliwość-zrób to. Z porannego moczu ,będzie najbardziej prawdopodobny. Jednak jak dla mnie (opinia laika,nie fachowca) to na 90% ciąża :-) Pochwal się później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są zbyt blisko. Powtórz test rano, albo zrób betę. Ja kiedyś też miałam drugą kreskę po czasie, ciąży z tego nie było więc gratulować nie będę, ale życzę powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest prawidłowa bo odstęp między nimi jest bardzo mały, na zdjęciu tego nie widać, ale ta druga kreska nie jest na środku tego T tylko bliżej C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziwnie ci ten test wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem i wydaje mi się, że ta kreska wciąż ucieka i jest co raz bliżej literki C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu ta farba, czy cokolwiek to jest, co potwierdza, że test działa, trochę się przesunęła w stronę T i dlatego to tak wygląda? ale zastanawianie się nic ci nie da, leć po następny test rano do jakiejś apteki prywatnej i cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreska wędrowniczka - tak czy siatk 10 dni (tak mi się wydaje) po owulacji to za wcześnie na testy, robiłam test ok 18 i pewnie do rana zniknie :) powtórzę za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×