Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczęśliwa przyszła mama

Czy to jest czop śluzowy?

Polecane posty

JEstem w 38 tygodniu ciąży i mam wrażenie że odszedł mi czop śluzowy, ale jest tego nie wiele, galaretowata maź z małą ilością krwi. Możliwe że to już czop odszedł? ponad to mam bóle w podbrzuszu, nie są mocne ale zauważalne. Czy to oznaka że już przyszedł na mnie czas? Podzielcie się wiedzą i doświadczeniem mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% zaczal odchodzic Ci czop. Czop moze odchodzic nawet dwa tyg przed porodem lub i pare godz ;) takze badz przyszykowana. Zycze szybkiego i bezbolesnego porodu. NO i zdrowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po takiej niewielkiej ilości śluzu z krwią zaczęły się regularne bezbolesne skurcze co 3 min. Urodziłam 7 godzin później. Byłam po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Ja zaraz potem urodziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godz moze wytrzymasz :D hahah, nie no zartuje. Obserwuj sie i sama bedziesz wiedziala czy to juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mam nadzieje że wytrzymam :D dzidziusia się nie moge doczekać ale jak przyszło co do czego to się tak cholernie boje tego całego porodu.. w dodatku nie czuje się najlepiej. jestem jakaś taka nie spokojna. byłam na spacerku i jak wróciłam zauważyłam że odszedł mi czop. 3majcie kciuki mamuśki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko do meza nie dzwon teraz przypadkiem bo sie chlop zestresuje a to moze nic nie znaczyc jeszcze. Mi odszedl czop a po tygodniu urodzilam dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, weź wyluzuj! Niepotrzebnie się nakręcasz. Dobrze Ci radzą, czop może odejść nawet 2 tygodnie przed porodem. Początkiem porodu są regularne skurcze lub odejście wód płodowych. A jak odejdą ci wody, to i tak masz jeszcze 6 godzin na dotarcie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie widze zeby autorka sie nakrecala. Patrzac po wpisie pierwszy raz jest w ciazy wiec jest to normalne pytanie a ze jest to forum to je zadala. Ehh kafeteria to specyficzne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak specyficzne ale czasem bardzo przydaje się taka dyskusja z nieznajomymi ;) KAżda ma inne doświadczenia i każda ma jakąś wiedze na temat porodu, a że ja takowej nie posiadam dlatego postanowiłam napisać o tym tutaj;) Nie chce też straszyć teściów bo są bardzo przejęcie tym że poród tuż tuż. poprostu poczekam na rozwój wydarzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i jak tam sytuacja sie rozwinela ?? Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×