Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AltGr

Czy to obiawy ciążowe?

Polecane posty

przez miesiąc regularnie brałam tabletki antykoncepcyjne i ani jednej nie opuściłam i z ani jedną się nie spóźniłam. W ten czas współżyłam z chłopakiem regularnie. Przed końcem tabletek przestaliśmy uprawiać seks i czekałam na okres. w pierwszy dzień przerwy i w połowie okresu (obfitego i długiego, jak zawsze) kochaliśmy się z prezerwatywą (nie pękła żadna). Okres się skończył, przyszedł dzień brania tabletek ale tabletkę pierwszą którą miałam wziąć - wzięłam dopiero następnego dnia, a 3 godziny później następną. Dzisiaj o godzinie 5 rano obudziłam się ze złym samopoczuciem i wymiotowałam 4x w tym raz na żółto. Osobiście wykluczyłabym ciążę bo przecież tabletki wcześniej brałam, później zabezpieczaliśmy się gumkami no i jestem świeżo po okresie... Czy mam powód do strachu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz, nie nakrecaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co taki głupi temat oczywiscie ze nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gdybys byla to jeszcze bys tego nie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego napisalam że osobiście nie podejrzewam, ale siostra i jej chłopak zrobili mi szum w głowie że mogę być w ciąży, nie wiem czy robili sobie jaja czy nie... Moja mama widziała jak rano wymiotuje i też już rzucała pytaniami pełnymi podejrzeń... W sumie dziecko nie byłoby jakąś karą ale jednak chcę skończyć moje studia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie zabezpieczałaś podczas siedmiodniowej przerwy? przecież w ulotce jest napisane że jak bierze się tabletki to niepotrzebne zabezpieczenie gdy regularnie je się przyjmuje i jesteś chroniona po 7 dniowej przerwie jeżeli weźmiesz tabletkę z kolejnego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji przy bzykaniu.Lato hormony buzują wiec jest bobas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×