Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba już kluska ... :((

Czy to pomoze mi chodz troche schudnać?

Polecane posty

Gość Chyba już kluska ... :((

Witam. Przez jakies 1,5mies przytylo mi sie 4,5 kg (waze 71 teraz) co bardzo mnie zdziwilo bo jem tak jak zawsze i moja praca jest w ciągłym biegu. Ale moj problem chyba jest taki ze nie mam czasu na normalne posilki wiec jem chleb i nawet nie mam kiedy sie tak porzadnie najesc w dzien wiec jem po pracy w domu (w nocy)... I otoz moje pytanie czy jak zrezygnuje z chleba , jedzenia w nocy i picia sokow ( bo tego duzo pije w ciagu dnia) to uda mi sie cos zrzucic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba już kluska ... :((
no i oczywiscie postaram sie znalezc czas na jakies cwiczenia chociaz 3 dni w tyg po godzince...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim zamien soki na wode soki sa ta wysoko koloryczne ze pewnie wiekszac kalori sopzywanych przez cb to soki i oczywiscie nocne podjadanie to najgorsze co moze byc dla organizmu wiec powinas zjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba już kluska ... :((
No ja soków pije okolo litra dziennie i do tego duzo herbaty pije i to slodzona ;/ (2 lyzeczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policz sobie sprawdz na soku podejzewam ze sam sok ma w 100 ml jaies 70 kcal to 700 kcal dzienie to pozadny obiad a co do sodzenia osbiscie uzywam slodzik w proszku smakuje praiwe ja cukier co prawda nie jest taki zdrowy bo to chemia ale skoro jest sprzedawany w sklepach to nie zajbija a kalori niema prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam podobny problem. Jak wracam do domu wieczorem też mam ochotę zjeść wszystko. też jem nieregularniei dlatego moja waga jest taka, a nie inna .Myślę że jak może najlepszym sposobem jest regularne jedzenie posiłków.i dużo aktywności fizycznej. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba już kluska... :((
Narazie trzymam sie postanowienia ... Nie piję soków zamiast tego woda i czasem herbata (tez jej juz mniej pije) no i mniej chleba jem... Ale z regularnoscia posilkow to raczej chyba nie da rady bo nie mam jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslę ze tak ,ja zawsze tak robie gdy chce schudnac. Nie musisz rezygnowac z chleba wystarczy zmiana na ciemne pieczywo. Do tego mozesz dolaczyc zielona herbate na przyspieszenie przemiany materii, duzo wody (okolo 2 litrow) , wyrzuc z menu slodycze, zastap je warzywami i owocami (jablko, grejfrut- byle nie kaloryczne typu banan czy mango) a zmiana bedzie szybsza niz myslisz, i dodatkowy skutek uboczny-trzezwosc umyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, zamiast soków woda, do herbaty zamiast białego cukru - np. stewia lub brązowy cukier. Jeśli chleb, to też nie biały; ale zamiennie do niego możesz przecież zabrać pojemnik z sałatką i mięsem, czy jajkiem, jakieś tortille, makarony, ryż, albo nawet jogurt, czy kefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×