Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NYC

Czy to wg Was ciaza?

Polecane posty

Gość NYC

Witam serdecznie Wiem ze sporo takich tematow sie pojawilo, ale bede wdzieczna za kazda opinie, przyszlych mam i Pan ktore mamusiami juz zostaly. A wiec tak miedzy 14-17 dniem zdarzyl sie incydent z moim chlopakiem. 25 dnia cyklu (13.09) zaczelam plamic, i tez tego dnia zdarzyl sie kolejny incydent.. plamienie trwa do dzisiaj, jest to bardzo skapa@. Jedyne co sie zmienilo to kolor, zaczelo sie od rozowej cieczy.. a dzisiaj zauwazylam ciemna czerwien z grudkami. Wczoraj wykonalam test strumieniowy "check&go", pojawila sie jedna krecha schowana gdzies tam na koncu plytki testowej, wiec... co jest grane?! Moze to byc spowodowane stresem? pracuje na pelnych obrotach z 1 pracy do 2, niedawno dowiedzialam sie ze moj zaklad podlega likwidacji, wiec zaczelam dlubac przy czyms innym, nowi ludzie, nowe otoczenie bywa stresowe.. Poradzcie prosze co dalej robic? bo ja tutaj umieram z przerazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrób kolejny test (ten strumieniowy jedna kreska to pozytywny? bo nie znam tych testów) Ja zrobiłam 3 dni po spodziewanym okresie wyszedł pozytywny i niestety byłam w ciąży. Rzadko zdarza się mylny wynik pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się żeby to była ciaza ale tego wirtualnie nikt ci nie potwierdzi ani nie zaprzeczy.Powtorz test za 3-4 dni.A jak jest umiejscowiona szyjka macicy?wysoko?nisko?jest otwarta czy zamknieta?Jak się bardzo niepokoisz to możesz zrobić test beta-hcg z krwi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NYC
Hey, dzieki za odpowiedz! Strumieniowy dziala na tej samej zasadzie co plytkowy, 2 krech pozytywny, mi wyszedl negatyw, sadzilam po czesci ze test jest felerny. Szyjka macicy nisko i otwarta -tak mi sie wydaje. Jutro testuje 2 raz... bo wlasnie dziwna @ sie zakonczyla. Niezaleznie od wyniku pojde zrobic bete, orientujecie sie jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NYC
Dzisiaj powtórzyłam test - negatywny. Nadal plamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×