Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tusze do rzęs drogich marek są rzeczywiście lepsze?

Polecane posty

Gość gość

czy rzeczywiście rzęsy są po nich grubsze, dłuższe, zakręcone? Moje rzęsy są takie cienkie i delikatne. Te z drogerii też wysychają w ciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję Diorshow Iconic, stosuję prawie codziennie (rzęsy krótkie, dość cienkie), wystarcza na ok. 2,5-3 miesiące, więc IMHO całkiem nieźle. Wydłużenie i podkręcenie OK , ale nie pogrubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz kupiłam tusz Lancome, koszt coś ponad 100 zł a szału nie było. Teraz cały czas używam Miss Sporty fajnie się nakłada, nie skleja rzęs cena nieco ponad 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Lancome to żadna marka, to i efekt był mizerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_ola
a ja używam drogeryjnych tuszy i wcale nie uważam, że są gorsze od tych jak to nazwałaś markowych. fakt, że jedne sprawdzają się lepiej, a inne gorzej ale różnica w cenie jest ogromna. w chwili obecnej używam tuszu rimmela wonderfull i jestem bardzo zadowolona. wydłuża, pięknie rozdziela rzęsy, szybko zasycha czego więcej chcieć? A jeśli zależy Ci np na ładnym opakowaniu to ten tusz też takie posiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego doświadczenia wynika, że tusz drogich marek niekoniecznie są lepsze od tych w przystępnych cenach ;) jakiś czas temu otrzymałam pakiet recenzencki od Rimmela z dwiema maskarami Rimmel Wonderfull z olejem arganowym i zupełnie szczerze moge polecic ten produkt;) super opakowanie i dizajn, a do tego maskara fajnie wydłuża i rozczesuje nawet rzadkie i krótkie rzęsy;) nie pozostawia grudek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczyłam temat wątku też od razu pomyślałam o wonderfull rimmela (pierwszy raz w życiu udało mi się coś wygrać :D), myślę, że olejek arganowy dba o rzęsy nawet lepiej niż te tusze z najwyższych półek cenowych, także ja na pewno zostanę z nim na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie spamować tym d**erful!!! niedobrze się już robi, w każdym temacie spam! tak mało wam trzeba, darmowy tusz za 30 zł i za to robicie z siebie forumowe k****y? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×