Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zechora

Czy warto rozpoczynac studia po 30?

Polecane posty

Gość Zechora

Witajcie. Pytanie na które sama powinnam sobie odpowiedzieć - wiem, ale nie jest to takie proste. Za taką decyzją przemawia to że pewnie będzie mi łatwiej znaleźć pracę (lepiej płatną, bo teraz pracuję - dorywczo), ale z drugiej strony to są tez koszty i wyrzeczenia. W moim przypadku nie ma w ogóle mowy o przypadku, zrobić kurs biegłego księgowego, a docelowo pracować w biurze rachunkowym, no, ale do tego potrzebuję mieć ukończone studia, po kursach się raczej nie uda. Myślałam o czymś takim http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/podatki-i-doradztwo-podatkowe Tylko czy po doradztwie podatkowym można się starać o biegłego księgowego? ktoś się zna? i co generalnie myślicie o robienie studiów "w późnym" wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cię na to stać to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Zawsze warto. Tyle ze jesli masz rodzine to moze byc ciezko. Ale zrob wszystko aby zdobyc to wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chodzi ci o biegłego rewidenta? bo na to trzeba zdac ok 10 egzaminow zeby miec uprawnienia, zobacz sobie na stronie KIBR i chyba robi sie kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa kursy ksiegowe w stowarzyszeniu ksiegowych polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie slyszalam o czyms takim jak "biegly ksiegowy", jest glowny ksiegowy albo biegly rewident

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kto zatrudni 30latke bez co najmniej 3 lat doswiadczenia jako ksiegowa? na przyuczenie to biora mlodsze, chyba ze masz dobre znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można byc po 30 i nie miec studiow? Nie ma takich ludzi. temat prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zechora
Mylisz się gościu nade mną, pytanie jest poważne. Biegły księgowy - takie określenie funkcjonowało jeszcze do 90 roku, chodzi mi oczywiście o dyplomowanego księgowego, który może później prowadzić biuro rachunkowe np. lub w takim pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie zeby prowadzic biuro rachunkowe to trzeba miec ukonczone studia podyplomowe z rachunkowosci i 3 lata praktyki w prowadzeniu pelnej ksiegowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że warto! 30 to nowe 20 :) sama robię drugi fakultet co prawda ale jak się czlowiek nie rozwija to się cofa! wcale się nie zastanawiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nowej profesji w ciągu jednego roku. Dzięki nim można także podnieść swój poziom wykształcenia i zdobyć atrakcyjny punkt w CV. Korzystając z okazji chciałam serdecznie zaprosić na takie studia do szkół WSB. W naszej ofercie każdy znajdzie kierunek odpowiedni dla siebie w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Dodam również, że oferujemy także do 11 sierpnia zniżkę w wysokości 600zł. Po szczegóły zapraszam na nasza stronę internetową. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, musimy robić na 35 letnich emerytów do 67 roku życia, tylko ciekawe kto was zatrudni po 60tce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WARTO!!!!! Myślę , iż to jest adekwatna odp. : "Za dwadzieścia lat będziesz bardziej rozczarowany tym, czego nie zrobiłeś, niż tym co zrobiłeś. Więc odwiąż liny. Odpłyń od bezpiecznej przystani. Złap wiatry w żagle. Badaj. Marz. Odkrywaj. ~ Mark Twain Wszyscy wielcy ludzie, którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie wiedzieli, że to prawda. Tak długo jak żyli, spędzali czas na nauce, rozwijaniu nowych umiejętności, nowych talentów i udoskonalając te, które już mieli. Właśnie o to chodzi w samoocenie. Im więcej się uczysz, tym więcej rzeczy będziesz mógł zrobić i im więcej rzeczy będziesz mógł zrobić lepiej, poczujesz się lepiej ze sobą, swoją pracą i swoim życiem. Nie ma końca dla rozwoju osobistego i tak długo, jak długo będziesz żyć, zawsze będzie coś nowego do nauki. W chwili gdy jedna osoba decyduje, że nadszedł czas, aby przestać, bo wiedzą już na tyle i mają dużo wiedzy, będzie to chwila w której zaczną powoli umierać. Celem nauki jest wzrost, a nasze umysły, w przeciwieństwie do naszych ciał, mogą i będą nadal rosnąć tak długo, jak będziemy żyć. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×