Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TIMELESS - STYLE

CZY WARTO UZYWAC KREMY DERMIKA GOLD

Polecane posty

Gość TIMELESS - STYLE

Dziewczyny, co myslicie na temat kremow Dermika Gold dla cery po 35 roku zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolpol
podobno jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten krem ze zlotem dla 35+ warto używać, naprawdę. Już setki lat temu bogate kobiety wiedziały, że złoto ma cudowny wpływ na skórę, teraz i dla nas jest dostępne w postaci kremów i maseczek. Miałam krem gold 24 tez innych firm, ale ten bije wszystkie na głowę ponieważ wchłania się szybko, nie zostawia tłustej maski, nawilża skórę i ujędrnia ją a po regularnym stosowaniu przez kilka tygodni wyraźnie poprawia się kondycja skóry, krotko mówiąc traci trochę z wieku :) :) polecam tez maseczkę Dermika gold 24, dostępna w saszetkach. bardzo wydajna, ja ją nakładam zamiast kremu na noc, Do zupełnego wchłonięcia... tzn dokąd nie wytrę w poduszkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_01
No właśnie, ile ludzi tyle opinii. Ja używam te właśnie kremy Dermika Gold 24k dla wieku 35+ (już niestety) A jaka jest moja opinia? bardzo je lubię, mam suchą skórę i dla niej właśnie pasują idealnie. Mam krem energia młodości na dzień i na noc i krem maska esencja młodości pod oczy i na powieki. Krem pod oczy działa zdecydowanie lepiej niż jakikolwiek do tej pory, a przetestowałam na sobie chyba wszystko co jest na rynku i to z wyższej grupy wiekowej też. Kremy sprawują sie idealnie, nawilżają i wygładzają skórę, napinają ją i powodują ze wygląda młodziej z zdrowiej. Ja jednak jestem stworzona do złota, diamentów i drogich składników :) ale nie zamierzam sobie odmawiać tylko ze względu na cenę czegoś, co mi bardzo pomaga. A te kremy są fenomenalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaK
Ja też polecam Dermikę GOLD24k już od dawna kobiety wiedziały, że złoto służy naszej skórze. To moja ulubiona seria kosmetyków w wiek akurat ten sam :) spróbuj nie bedziesz żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dermika to najlepsze kremy i na dodatek hypoalergiczne:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soull
jest też eveline trochę tańsza ale efekt ten sam co dermika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csylvi88
Moja skóra zdecydowanie lubi kosmetyki Dermiki ale tez lubi złoto,. seria Gold bardzo poprawiła mi cerę i odżywiła skórę. Dla mnie to najlepsze kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety! Zajmuję się sprzedażą kosmetyków, mam w swojej linii DERMIKĘ!cęny bardzo atrakcyjne! gold 24 , nowy jest 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×