Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze dzieci was biją?

Polecane posty

Gość gość

Drodzy kafeterianie czy wasze dzieci Was biją? Moje dziecko ma niespelna 2 lata i wciąż mnie okłada.. na początku rączką od niechcenia a teraz potrawi mnie pieprznąć czymś.. tłumaczenie i prośby nic nie dają, krzyk też nie. Co robić? Prosze aby wypowiadali się rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Jak jeszcze nie miałam dzieci to widząc dziecko okładające mame byłam oburzona myslałam kwestia wychowania a teraz.. rozkładam ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wjehebać małemu pasem po doopie i tyle, za dużo mu pozwalasz, dorasta młody bandyta, przygotuj się na wizyty w pierdlu za pare lat bo kogoś zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze to napisala osoba ktora dzieci nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmować się. Teraz wszystkie małe dzieci biją mamy, babcie, gryzą, plują, kopią. To się nazywa wychowanie bezstresowe. Tylko raz widziałam jak dziecko rzuciło się z pięściami na ojca, ojciec mu dał parę klapsów, a jakaś oburzona kobieta mu naurągała. To było w galerii handlowej. Młody wyrośnie z tego, teraz dzieciom wszystko wolno, inne matki też mają takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie wychowuje dziecka bezstresowo a itak mnie bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak daje dziecku klapsa to sie dziecko mi w oczy smieje ze doprowadzilo mnie do takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem to samo co gość który dzieci nie ma . Ja wychowałem dzieci w ten sposób ze nie dawałem złego przykładu . Twój syn będzie kryminalistą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem.. człowiek zgłasza sie po pomoc a zamiast ją otrzymać słyszy tylko ze jego dziecko bedzie kryminalista.. To zadna rada wiec po co te komentarze?! Mały wdał sie w ojca jego tata tez wyciągał łapy dlatego pytam co zrobic zeby dziecko tego nie robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie Supernianie i karnego jezyka? Niech posied******acie az zmadrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kącie niech siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki maluch w kącie by usiedział chyba jak bym go przykleiła budaprenem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo superniania była wzywana? Do nastolatków? Ale trzeba mieć cierpliwość. Nawet 50 razy odstawiala dziecko do kąta aż zrozumialo ze nie odpuści i siedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łobuz mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci naśladują nasze zachowania, czyli zachowania swoich rodziców. To od nas mają wiedzę na temat tego co jest normalne i jak należy się zachowywać. Krzyk i przemoc nigdy nie dają żadnych efektów. Polecam Ci poczytać na ten temat na stronie Fundacji XXII oraz jeżeli masz taką możliwość polecam wybrać się na szkolenia, bo naprawdę bardzo dużo dają i z pewnością pomogłyby Ci w problemach z wychowaniem dziecka. http://fundacja22.org/pl/szkolenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×