Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość różyczka kolczasta

czy zdrowa pochwa nigdy nie śmierdzi?

Polecane posty

Gość różyczka kolczasta

Zadaję to pytanie tu bo na gin. pustki :) Jak w temacie. Zastanawiam się czy będąc zdrową zapach z pochwy jest zawsze neutralny/niewyczuwalny czy jednak czuć "coś", jeśli tak to jaki zapach jest zdrowy i po jakim czasie od umycia on się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To cecha osobnicza
Jedna zdrowa śmierdzi "rybami" nawet niedługo po umyciu, druga nie śmierdzi nawet po całym dniu wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juriii
kazda pochwa smierdzi zdechla ryba fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowym dorszem, surimi z chorą gorzej, potrafi walić brabanckim serem pleśniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
przestańcie pierdzielić :D tylko mi odpowiedzcie, najlepiej osobniki płci żeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w normalne dni ten zapach jest neutralny jak u mnie, w plodnych jakis zapach mam ale nie kojarze go z rybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samirka1222
nie zdrowa pochwa nie powinna wydzielac brzydkiego zapachu jesli tak jest to trzeba sie udac do ginekologa aludzie co sie tu wypowiadaja to pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
dobra to jaki jest zapach zdrowej pochwy po np. 5 h od umycia? w ogóle nie wyczuwalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
kurcze bo ja zawsze podcieram się po kupce od tyłka aż do przodu i czasem między wargami sromowymi mam takie brązowe coś... z chłopakiem myśleliśmy że to kakałko ale wylizał i powiedział że to raczej nie kakałko... wiecie może co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERMINATOR 4
pochwa ma ''chujowy'' zapach a raczej odur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co twierdzą, że rybą to chyba cipki nawet nie widzieli na oczy, albo z jakimiś rybaczkami ;) To zależy m.in od cyklu, i oczywiście od higieny, zapach po całym dniu nie będzie taki sam jak śmiezo po myciu, na zapach tez dieta wpływa podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury piszecie, każda pochwa ma swój zapach, jak go nie czujesz tzn., zę masz problemy z węchem bez zapachu to tylko mrożona i liofilizowana nie ma cudów życie zawsze śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
podszywie ale popis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
zazwyczaj chodze w lato bez majtek i pod sukienkom zarzucam sromem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ci co twierdzą, że rybą to chyba c*pki nawet nie widzieli na oczy" no to już wiem, że Ty żadnej po za własną nie wąchałaś zapach ryby vel wodorostów, to normalny zapach tak jak piżma od zdrowego samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
też właśnie nie chce mi się wierzyć ze po 5h nie czuć NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERMINATOR 4
musisz mi te pochwe pokazac moze cos poradze zapcham ja penisem i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak latem jade nad jezioro czy nad morze i obok sa moje kumpele w bikini to tez nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to już wiem, że Ty żadnej po za własną nie wąchałaś zapach ryby vel wodorostów, to normalny zapach tak jak piżma od zdrowego samca" lesbą nie jestem więc nie wącham krocza innych kobiet :o rybi zapach upławów - bakterie serkowate bez zapachu lub z lekkodrożdżowym - grzybica zielonkawe o ostrym zapachu - rzęsistekpieniące się o mocnym zapachu - nadżerka śluzowo-ropne upławy plusból - chlamydia kwaskowaty jest dobry, bo pH pochwy jest lekko kwaśne dzięki tym dobrym bakteriom, które ochraniają przed infekcjami:) Nie wiem z jakimi babami się zadajesz, ale chyba nie jesteś ich jedynym partnerem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka kolczasta
ale chodzi wam o mycie się co 5 godzin czy co 5 tygodni?? bo już nie wiem... osobiście wole to drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERMINATOR 4
a moze masz wscieklizne macicy i dlatego smierdzi musisz kołek osinowy wziasc i usiasc na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×