Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IdealnieNieidealna

Dieta 1000 kalorii

Polecane posty

Gość gość
Kurde a ja chce przytyc heh :) zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ ja musze schudnac 4 kg a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie:)ale ja juz zjadlam z 1500 kcal,juz nic dzis nie jem.W ogóle to ja schudłam w sumie od tamtego roku 15 kg,teraz odchudzalam sie 2 tyg i poleciał mi 1 kg tylko,potem pare dni jadłam za duzo bo przed okresem mysle tylko o jedzeniu:/zostały mi 4 kg do mojej wymarzonej wagi-58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jadłam tak 1800 kcal,troche sie ruszalam ale niezbyt duzo bo nie lubie:/ale to trwało rok z hakiem,ale dzieki temu ze tak wolno to nie mialam jojo,a jak w młodszym wieku czesto sie głodzilam to potem zawsze wracalo z nadwyzką i stad byla moja nadwaga:/teraz jak po schudnieciu nieraz jem duzo to i tak nie tyję,a przynajmniej nie w tak zastraszajacym tempie jak kiedys:/ dzis zgrzeszylam jednak,zjadłam jeszcze miche owsianki z orzechami,czyli w sumie jakies 2200 kcal to od jutra zaczynam na dobre:)ale nie bede liczyc kalorii,bo mnie to stresuje strasznie i przez ten stres jem nieraz wiecej niz bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohican
Witam, ja muszę schudnac 10kg, ale zaczne od poniedziałku bo w weekend ide na wesele ☺ autorko masz jakis plan czy tylko pilnowanie kalori?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadwaga
Witam, ja muszę schudnac 10kg, ale zaczne od poniedziałku bo w weekend ide na wesele ☺ autorko masz jakis plan czy tylko pilnowanie kalori?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohican
O dwa razy się dodało trudno , będę się podpisywała mohican

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez udało sie schudnąć 15 kg. Dieta ?? Zakochalam sie w szefie ; D. Efekt rewelacyjny . Polecam . Bawi mnie tylko to ze wszyscy oprócz niego pytają sie co mi sie stało ??? Oczywiście odpowiadam ze to silna wola i MŻ ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz zdrowo i się ruszaj. Diety głodowe sprawią, że wyniszczysz organizm i będzie efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tossamotta
1000 kalorii to za malutko... takie ''diety'' nie dają dlugotrwałych efektów. Zajrzyjcie sobie na http://metasport.pl/ tam jest masa ćwiczeń które można wykonywać w domu, są też plany treningów i dostosowane do nich diety. Żeby schudnąć 20 kg bez efektu jojo trzeba ok 20 tygodni. Chociaż jeśli ma się nadwagę, na początku waga spada szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×