Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sanna

Dieta niełączenia

Polecane posty

Gość sanna

Wiem, ze sie mowi, ze to nie dieta, ale sposob odzywiania, ale ja chcialabym przy okazji ograniczyc jedzenie i potraktowac ja jako diete 1000 kcal (nie laczyc bialek z eglowodanami - dla wzmocnienia efektow?) Schudlyscie odzywiajac sie w taki sposob? Ile w jakim czasie? Ja bym chciala zrzucic 10-12 kg. Boje sie drastycznych diet i jo-jo. Pomyslalam, ze moze dieta nielaczenia jest dobrym rozwiazaniem.... Prosze, napiszcie, co sadzicie o tym sposobie odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaS
moge jesc na sniadanie jogurt o% z platkami owsianymi? czy to polacvzenie bialek z weglami? albo wasa zytnie chrupkie z bialym serem 0%i ogurkiem? prosze o rade bo chetnie bym sie przylaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeepoczta.onet.pl
Funfair! kupiłam książke(z diet.MM dla kobiet)myślałam,ze po przeczytaniu jej poradze sobie z komponowaniem posiłków.Niestety,czytam wasze wypowiedzi i już sama nie wiem co o tym myśleć...?Odpowiedz mi prosze na me pytania:)) Owoce jemy tylko przed posiłkiem(wystarczy 15 m)nie łączymy ziemniaków z mięsem(tak?)ryz biały ma wysoki indeks,ale i ciemny też nie jest niski A gotowana wątróbka?pierogi z mięsem bez tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeepoczta.onet.pl
Funfair! kupiłam książke(z diet.MM dla kobiet)myślałam,ze po przeczytaniu jej poradze sobie z komponowaniem posiłków.Niestety,czytam wasze wypowiedzi i już sama nie wiem co o tym myśleć...?Odpowiedz mi prosze na me pytania:)) Owoce jemy tylko przed posiłkiem(wystarczy 15 m)nie łączymy ziemniaków z mięsem(tak?)ryz biały ma wysoki indeks,ale i ciemny też nie jest niski A gotowana wątróbka?pierogi z mięsem bez tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeepoczta.onet.pl
Fun....co z czym łączyć?węglowodanów nie można z tłuszczami(czyli dodatkiem do mięsa nie może być ryż ni ziemniaki..)owoce przed posiłkiem,chleb tylko razowy... są jeszcze wyznaczniki takie ważniejsze czy możesz mi je podać? Bardzo cię prosze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up do góry up up up
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up up up
do góry do góry do góry up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adminka
Polecam przepisy z diety niełączenia - są u nas na forum www.zadowolonekobiety.pl w zakładce żarełko - topik dieta niełączenia z Claudii. Działa bo wszystkie próbowałyśmy. ok. 3-4 kilo w 10 dni i brak efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×