Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dj na wesele

Polecane posty

Gość gość

znacie jakiegoś fajnego dj na wesele? kraków i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welon
Zapomnij 2 tyg temu byliśmy u znajomych na weselu. Dj - podobno najlepszy,najlepsze nagrania,miał prowadzić,zabawiać i co ? Zepsuł całą uroczystość,sprzęt charczał,światła sprzed 20 lat,bez przerwy coś wyło /podobno wzbudzal się mikrofon ?/ a na dodatek opryskliwy,za życzenie chciał kasę i pił jak smok i dj-e wszyscy tacy są,oszuści,naciagacze,minimaliści ...nie nigdy więcej dj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dj mam też złe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rodzina uświadomiła, że wesele raz w zyciu i nie mozna powierzać tej odpowiedzialnej uroczystosci jednej osobie, poza tym faktycznie muzyki w oryginale można posłuchac na co dzień w radio wiec doszlismy do wniosku że bedzie zespół który stworzy niepowtarzalny prawdziwy klimat weselny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas był dj i było super, wszyscy świetnie się bawili, ale my jesteśmyu z innych okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny 29
To jest tak, że Młodzi będą chwalić swój wybór i muszą, ale goscie w większości raczej są mało zadowoleni z dj -a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc weselny29 nie masz racji bo ja jako gosc weselny bylam zawsze zadowolona z wesel gdzie wlasnie byl dj a nie orkiestra....ale ilu ludzi tyle opini.... U nas byl dj i bylo super,mielismy tez okazje sprawdzic jego prace na innych imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dj-e piszą i piszą i chwalą siebie..... norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie na weselu był dj pepe i wszyscy bardzo fajnie się bawili. owszem, to nie to samo co muzyka na żywo, ale u nas wszyscy byli młodzi i muzyka sie im podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panidjowa
Czemu od razu wrzucać wszystkich do jednego worka? Przecież nie każdy dj czy zespół jest taki sam, spotkał się jednego dj na 1 weselu i już od razu że zły wiece nie dziwie się jak wybiera się z najniżej półki i nic się nie dowiadujecie to potem tak jest że jest h**owo na weselu. a co do picia alkoholu to już po tym można stwierdzić że będzie nie tak przecież można zastrzec w umowie ze jest zakaz albo po prostu nie stawiać wódki na stół i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dj tylko ogranicza sie do puszczania płytek a ja za takie nic nie dała bym tyle kasy bo nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panidjowa
A zespół też przecież tylko gra, i to nie zawsze na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sir Stanley
dj ? nigdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terskynia
najlepszy dj w tej okolicy to dj pepe. możecie wierzyć lub nie, bo widze ze generalnie jest BUM na zespoly. ale prawda jest taka że nie ma nic lepszego na takiej imprezie niż dj. moi znajomi juz wiele razy przejechali sie zespolach. później bylam tez na weselach gdzie zdarzalo sie przejechac rowniez na djach. ale pozniej trafilam na weselicho znajomych gdzie byl pepe i od tego czasu cala reszta znajomych tez bierze do niego nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam wybrać agencje muzyczną Lena są super ich muzyka jest najlepsza a tym bardziej że mają za sobą bardzo duży zakres ofert polecam!! korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z wykonania i poziomu na jakim to robią !! o to ich storna internetowa https://amlight.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

https://amlight.pl/ tak również polecam zdecydowanie są najlepsi w tym ci robią. A ich muzyka jest świetna bawiłem się przy ich muzyce i to już nie raz miałem okazje. Bardzo dobrze zorganizowani. Repertuar bardzo szeroki. Można wybierać z pośród miliona utworów :-) polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luc

O tak Amlight to najlepsza agencja na rynku, zadbają nie tylko o doskonałą muzykę, ale również o świetny wystrój sal. Miałem kilka razy z nimi do czynienia i za każdym razem był efekt wielkiego WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Z przyjemnością moge polecić DJ Grzegorza Bastera. Świetny konferansjer z poczuciem humoru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narcyza

Niesamowita muzyka, piękne sale i dodatkowe efekty, to wszystko naprawdę jest ważne na każdym weselu, dlatego polecę Amlight, tam znajdziewsz wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boba

Faktycznie, Amlight naprawdę potrafią stworzyć piękną atmosferę na weselu za pomocą wystroju czy grą świateł, a ich muzyka jest po prostu genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Agencja Muzyczna Amlight zawsze zachwyca mnie swoimi wykonaniami strojenia indywidualnego sal czy też granej muzyki, od pierwszego wejścia na tak przygotowaną salę widać ile pracy we wszystko zostało włożone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesesle.pl

Możesz poszukac na GdzieWesele.pl mają tam spory wybór! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666
2 godziny temu, Gość Amanda napisał:

Agencja Muzyczna Amlight zawsze zachwyca mnie swoimi wykonaniami strojenia indywidualnego sal czy też granej muzyki, od pierwszego wejścia na tak przygotowaną salę widać ile pracy we wszystko zostało włożone

Wykupiliby sobie reklamę jak porządna firma, a nie spamują za darmoszkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Kotylska

Dla mnie największe wrażenie na imprezie Kuzynki zrobił DJ Baster więc go polecam. Kulturalny, zna się na prowadzeniu zabaw i ma sporo pomysłów na to jak rozbawić gości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mod
13 godzin temu, Gość Grażyna Kotylska napisał:

Dla mnie największe wrażenie na imprezie Kuzynki zrobił DJ Baster więc go polecam. Kulturalny, zna się na prowadzeniu zabaw i ma sporo pomysłów na to jak rozbawić gości. 

Taki kulturalny, a spamuje na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

dj to osobna sprawa, ja bym jeszcze poleciła odpowiednią atrakcję, warto zainwestować na wesele w zespół speedbar, dają oni świetne pokazy barmańskie i do tego robią koktajle do super muzyki, czego można chcieć więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ

Polecam w 100 %  Agencje Muzyczną Light. Najlepszi ludzie jakich mogliśmy z żoną wybrać na swoje wesele. Młodzi pełni energii i zaangażowania. Am Light dał czadu na naszym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×