Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety wymagaja sporo od mezczyzn

Polecane posty

Gość gość

A moga byc same patykami lub grubaskami? A mezczyzn chudych czy grubych nie chca do zwiazku? I patrza czy facet nie ma najniszego stopnia bialosci zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak czytam to forum to zaczynam powątpiewać w moją płeć, bo tu tyle się mówi o tym co kobiety oczekują, robią i mówią, a ja za cholerę tego u siebie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nikad to sie nie bierze ankiete zrobiłem wśród 200kobiet i tak niestety wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w tej ankiecie były pytania "czy uważasz, że możesz być gruba, a twój partner nie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałem się czy akceptują takich mezczyzn z niektorymi wadami z wygladu np. chudy, gruby, stan zebow itp. i wychodzi na to, ze mezczyzni sa w stanie akceptowac a kobiety NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i całe 200 wszystkich tych cech nie akceptowało? No cóż, doktoratu na tym nie zrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszystkie nie akceptuja więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te twoje ankiety to tematy, w których wklejałeś foty gościa ważącego 60 kg przy 2 metrach wzrostu albo pytałeś czy brak przedniego zęba, to problem? faceci za to lecą na kobiety ważace 30 albo 200 kg czy bez przednich zębów. puknij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o takie pytania haha bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ten ostatni post :D Prawie wszystkie nie akceptowały wszystkich cech? a jakiego rodzaju statystycznego testu użyłeś? Jak policzyłeś głosy? Która cecha była najmniej akceptowana? Skąd wiesz, że głosowały kobiety które są "patykami" lub "grubaskami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jest anorektykiem bez zębów , a te 200 , to te co nie odpowiedziały na jego zaloty.A,że już potem pisał do każdej , to pisał do 16 latek i do 60latek , chudych i grubych.Jak miał zero odzewu , to ,żeby sobie zrekompensować porażkę , szumnie nazwał to ankietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mam tlumaczyc ze to nie moje tematy. Pytania zadawałem na czatach wśród 200 kobiet więc tak łatwo można popytać 18-25letnie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×