Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jsssxxxss

Dlaczego na kafe uczuciowym jest tylu

Polecane posty

Gość Jsssxxxss

Krytykujących ludzi?Wolne Kobiety po 30 krytykują te,które młodo wyszły za mąż. Te,które urodzily mlodo,krytykują starsze babeczki,mówiąc ze będą babciami a nie matkami dla dzieci. Te które dobrze zarabiają i pracują,wytykaja lenistwo tym,które siedzą w domu i nie pracują Z kolei te kobiety,które siedzą w domu z dziećmi zazdroszcza tym które dobrze zarabiają Faceci narzekają ze są biedni dlatego żadna ich nie chce Ci którzy są bogaci narzekają ze nie są przystojni dlatego żadna ich nie chce Bezrobotni narzekają ze baby lecą tylko na kasę Prawniczki,ze nich ich nie chce bo są prawczkami Panuje opinia,ze kobiety lecą na drani(która by chciała zdradzać za albo damskiego boksera?) Że jak kto bogaty to na pewno ukradł Że jak ktoś ładny to na pewno głupi Ze każdy facet po x latach małżeństwa zdradzi bo poleci za o polowe młodszą babeczka Kobieta natomiast zdradzi, bo znajdzie bogatszego Za granica każdy dobrze zarabia i nic nie robi Cos jeszcze? Itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że jak facet szuka dziewczyny to jest desperatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Zastanawia mnie i przeraża,ze wszyscy ci ludzie są realnie i chodzą po ulicach,ale gdyby nie karę nie wiedzialabym o takich postawach takiej zawiści. O jeszcze Ze kobiety marzą o seksie z czarnoskórymi A po 30 są same desperatki polujące na byle portki I ze faceci imponuje kobietom tylko kasa i wygladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona Euphoria
czasem mi się wydaje, że ktoś siedzi tu i dodaje jakieś głupie tematy żeby kręciło się forum i zrobić sensacje...serio! ale to chyba chore społeczeństwo takie jest ;) z resztą w necie każdy może kozaczyć, dla niektórych to ejst forma odstresowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Właśnie o to mi chodzi.Poza internetem nie spotykam takich skrajnych postaw.Czasem ktoś cos tam chlapnie np ze każda zadbana i ładna kobieta to pustak,ale na ogół ludzie wydają się być bardziej rozumni?Albo się ukrywają pod maskami? Nie wiem,czytanie tego forum staje się szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mibbbsxs
Autorko, myślę, że tak jest na całym kafe, nie tylko uczuciowym. Też zastanawiam się, czy ludzie, którzy w taki sposób jak opisałaś wypowiadają się tutaj, tacy sami są w realnym świecie. Czy zakładają maski i w życiu by człowiek nie powiedział, że np. jakaś spokojna babeczka z biura, wypowiada się na forum w sposób ordynarny, a jakiś miły facet sieje na forum nienawiść. Czy może np. większość osób na tym konkretnym forum taka sama jest tutaj i w świecie realnym, bo kafeteria w 90% przyciąga margines? Wolałabym wierzyć w to drugie. W sumie ciężko mi sobie wyobrazić, żeby ludzie byli aż tak zakłamani i obłudni, że w świecie rzeczywistym zachowują się normalnie, a w internecie wyłazi z nich plugastwo, chamstwo i ciemnota. Chociaż kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona Euphoria
czuję się tu taka wyobcowana bo jeśli ktoś potrzebuje rady to jej udzielam, a nie krytykuje. jak większość. czasem też potrzebuję jakiegoś kopa w tyłek więc oczkeuje tego samego a nie jakieś propozycje matrymonialne itd. ojjjjj szkodliwe, kafeteria to jest gejzer nienawiści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Tez tak mi przeminęło z tym marginesem.Na innych forach istnieją bany,stosuje się pewne zasady itd.Wiec może trafilas w sedno.Taka kafeteria to taki trochę portal randkowy,na którym 99% facetow,chce tylko seksu,poza tym są żonaci,kłamią na temat wieku,stanu cywilnego,wyglądu itd.Co nie znaczy ze stanowią oni grupę reprezentacyjna ogółu mężczyzn.Po prostu przyciągają te portale taki margines.I maly procent normalnych szczerych mężczyzn. Tak jak kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Z tym kozaczeniem w mecie tez prawda.Niektórzy kreują się na kogoś kim w rzeczywistości nie są.Jedno zdanie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Do zawsze szczey---- Ty przeczytałes chociaż o czym jest temat,czy tak walnales pierwsze z brzegu zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Jestem pedałem i uwielbiam obrażać innych na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie na forach mają dość swojego nędznego życia, zamiast wylewać frustrację na forach mogliby spożytkować swoją energię w inny sposób, zrobić coś dla innych, wyjść na ulicę i zrobić porządek z naszą "klasą" polityczną, itd... cokolwiek, co odmieni ich życie lub chociaż da im nadzieję na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wzorem USA mogliby nabyć broń i wystrzelać przechodniów na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdzies musza miec swoje miejsce odchylency i wykolejency a do tego najmniej zyciowi ludzie i nierzadko po prostu tępi. Nie zauwazyliscie,ze na kafe to sami z problemami ludzie? I nieudolni? Nie znaja milosci, dobra,ciepla. To sa wypruci z uczuc durnie. Wielu daloby sie naprawic gdyby takimi durniami nie byli. Tu tez nienormalne opinie funcjonuja. Ludzie nie pojmuja malzenstwa jako zjednoczenie w jednosc,uwazaja,ze maz to maz a nie najblizszy na swiecie czlowiek i wiele,wiele innych kwiatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko o czym autorze piszesz, to objaw bycia samotnym wśród ludzi, bycia niekochanym i nikomu niepotrzebnym. Też taki byłem, ale odkąd kocham i czuję że jestem kochany, to świat stał się zdecydowanie piękniejszy i w sumie wszystko teraz mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Czyli próba zwrócenia uwagi na siebie? Ale przez takie cos,to się raczej ludzie odwrocs niż zainteresuje osoba która wszystkich krytykuje,obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma tym Kafe yo siedzą same desperatki desperaci i tyle jak to na internecie ludzie nie szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest ojczyste forum a niestety marudzenie zawsze i wszędzie, to nasza cecha narodowa. Zawiść i chęć "pokonania" sąsiada też. Nawet na płaszczyznach, które w ogóle nie powinny podlegać rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Nie rozumiem.Jak ktoś jest nieszczęśliwy, to raczej powinien zwakladac tematy w stylu ,:gdzie znaleźć druga polowe,albo może cos w stylu zawalił mi się związek,do zrobilem\am źle? A tu są wątki typu:kobiety lecą tylko na modeli, Chce faceta,ale każdy facet to świnia Wszystkie samotne matki do d...jaki Polscy faceci są beznadziejni I tak dalej.Rozumiem frustracje,ale to jest z deczka niepokojące. A juz tematy o prawiczkach są ..juz nawet nie wiadomo jak je traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takim oto postępowaniem sami skazują się na porażkę i zamykają sobie drogę do szczęścia. Zamiast dyskutować na forum grzecznie i merytorycznie, łatwiej jest posłużyć się agresją, bo ona nie wymaga konstruktywnego i logicznego myślenia. Poza tym forum to wyjątek, na forach tematycznych gdzie jest modera/tor takich frustracji nie widać, bo od razu posypałyby się bany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsssxxxss
Anonimowość i brak banowania .To jest przyczyna.Jedna z kilku. Uderzaiaca jest tez nienawiść facetów,którzy z jakiegoś powodu zostali odrzuceni.Bardzo generalizuja.Kobiety traktują przedmiotowo. Z kolei zdradzone kobiety agresję kierują nie do faceta który je zdradził,ale do tek drugiej. I jakąś zawiść,jak ktoś więcej zarabia to od razu jest materialista albo złodziejem I wszędzie ta roszczeniowosc. Nie podoba mi się tez wyśmiewanie małżeństwa,jako papierku ,który nic nie gwarantuje Kurcze,dla mnie to jest jakas deklaracja i zobowiązanie,ze jesteśmy razem,a nie kawałek swistka.Razi tez wyśmiewanie tych,którzy wola wziąć ślub niż żyć w konkubinacie.Ludzie,dajcie żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×