Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy nie wychowują dzieci

Polecane posty

Gość gość

Chyba nie ma na świecie tak nie wychowanych ludzi jak Polacy. Spotkać wychowana kobieta albo faceta to cud nad Wisła. Kobiety się zachowują jak tanie zdziry chamskie a faceci to chamskie ciamajdy z przerostem ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wychowywać dzieci - przecież to trudne! niech to robi szkoła i ew dziadkowie rodzice mają ważniejsze sprawy na głowie - zdrady, kochanków, wódkę i odwieczny dylemat jak wydać kasę na siebie a nie na dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gonia za kasa :) na nowy laptop na nowe tv na nowe auto na nowe ciuchy na urlop :) bo trzeba miec trzeba sie pokazac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bydlo rodzi bydlo, niech to wszystko pierdolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram autorkę, wkleiłam twój link w inne forum, bo to co się dzieje na "wychowanie dzieci, macierzyństwo" zakrawa na totalne dno, taka jedna chciała mi wyzywaniem uswiadomić, że dziecko puszczone samopas samo wie wszystko najlepiej, nóż się w kieszeni otwiera skąd ma wiedzieć jak się zachowywac skoro rodzice nie wiedza..? jestem tu przypadkiem, ale to tylko mnie uw=twierdza w przekonaniu, że jest dookoła tak dużu byd.....a, że co mam się dziwić skoro takich spotykam chociażby na placu zabaw dla dzieci, i "wychowują"...ojjj nie, raczej hodują takie same patologiczne obiekty.. jestem zniesmaczona rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×