Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego zmusza się kobiety i mężczyzn do chodzenia do seksuologa

Polecane posty

Gość gość

Jeśli np. nie mają pociągu, mają bardzo niskie libido etc? Jak mi nie smakuje szarlotka, to jej nie jem, a nie próbuję na siłę się do niej przekonać, nie? Prawda jest taka, że kobiety robią to głównie po to, żeby zadowolić ew. partnera, bo jednak większość ludzi chce z kimś być - faceci - może stereotyp macho, to, że niby dla chłopów seks to jeden z sensów życia, no i też dla kobiety. Ludzie się pewnie czują niepełni bez popędu (a on tak naprawdę wiele utrudnia, a seks jest miły, ale przyjemności w życiu jest wiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni chodzić chociażby po to aby się przebadać. Trąbiebie o niskim libido nie jest niczym niezwykłym. Media szukają głupich, farmaceutyczne koncerny również. Faktem jest że spadanie libido wraz z wiekiem jest jak najbardziej normalną reakcją organizmu człowieka. Ale cuż, kto przekrzyczy media, kolorowe czasopisam wypisujące kompletne idityzmy, koncerny i całą resztą tych bzdur?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nikt nie zmusił do pójścia na terapie do seksuologa. Po prostu po ciąży przestałam się akceptować, swoje ciało, potrzeby, przez to zaniedbywałam męża. Widziałam jak jest mu ciężko z tym ze się zmieniłam, że się nie kochamy i postanowiłam to zmienić. Zapisałam się na terapie do lekarza seksuologa http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/ i pomogło mi. Przełamałam się, pokonałam swoj***ariery i teraz żyję na nowo pełnia życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciał isc do kobiety seksuologa żeby mnie trzymała za pałke Vavrushko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×