Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MyszaczeQ

DŁUGI, UPORCZYWY, DUSZĄCY KASZEL!!! POMÓŻCIE!!!

Polecane posty

Gość MyszaczeQ

Witam! Chciałam poradzić się w pewnej sprawie. Mój chłopak ma od kilku już miesięcy uporczywy i omal duszący go kaszel. Nie był u lekarza, gdyż nie jest zarejestrowany... Kaszel ten wcale nie mija, a wręcz się nasila... i prawie dusi... a szczególnie kiedy się rano budzi i wstaje... Dziwne jest to że jak wypije to mniej trochę kaszle, nie dusi tak bardzo, że tchu czasami ciężko złapać... Czy ktoś coś wie na ten temat? Co to może być takiego? Jak pomóc? To bardzo ważne, gdyż mam wrażenie iż się nasila! Bardzo się o niego martwię!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwdjffbgo2q
moze byc to koklusz albo grozlica wiec niech klepiej idzie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to smutne
Wykonaj rtg płuc.Mój mąż tak miał,leczyli Go na zapalenie płuc! Dopiero po prześwietleniu wyszło że ma raka płuc.W ubiegłym roku mąż zmarł niestety.Na operację było już za pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerina34
próbowałeś Fosidal? Bardzo dobry syrop, pomagający na każdy rodzaj kaszlu. Mi pomógł jak miałem zapalenie oskrzeli. Jego główną zaletą jest to, że oprócz skutków zwalcza też przyczynę kaszlu czyli stan zapalny. Idź do apteki i spytaj o Fosidal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangol
Jak jest taki kaszel to trzeba iść do lekarza chociażby prywatnie. A do czasu diagnozy chociaż próbować łagodzić objawy kaszlu. Przykładowo taki Dicotuss Baby działa osłonowo na błony śluzowe nie doprowadzając do dalszych podrażniem, w konsekwencji zmniejsza okruch kaszlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że na taki kaszel najlepiej się sprawdza syrop fosidal, bo jest przeciwzapalny i poza tym, że skutecznie łagodzi ataki kaszlu, to przede wszystkim usuwa jego przyczynę, czyli stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudA111

z czystym sumieniem polece Novama Familino Pro - u nas sie sprawdza rewelacyjnie a inhalacje to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×