Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.zainteresowana.

dobra krawcowa - śląsk

Polecane posty

Gość hehehehe hehe
sliczna suknia ale niestety nie znam nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytałaś w Sarah ile ona kosztuje? Bo ich suknie nie są aż tak przerażająco drogie. A taka suknia jest dość skomplikowana - krawcowa może wziąść tyle samo co w salonie. Jeżeli naprawdę chcesz krawcową to byłam w Katowicach - Piotrowicach na ul. Jankego jest taki "sklep"/salon gdzie krawcowa szyje suknie ślubne. Były bardzo ładnie i starannie uszyte, jak pytałam o koszt to jest to ok 2 tys z bolerkiem (w zależności też od użytych materiałów i stopnia skomplikowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to jakaś astronomiczna cena, 2.400 suknia + 300 bolerko + 250 welon ale to już robi się prawie 3.000 a przeraża mnie myśl o wydaniu takiej kasy na jedną sukienkę. Wesele w 70% finansujemy sami i liczy się każdy grosz. Co do krawcowej to też obawiam się, że może nie sprostać takiemu modelowi ale może a nóż widelec znajdzie się cudotwórczyni :) A jak nikogo nie znajdę to poszukam innej sukni, co prawda z ciężkim sercem, ale nie ona jest w tym dniu najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe hehe
a co to za welon ze az za 250zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wyglądał na zwykły długi welon z lamówką i z dwoma warstwami tak, by po ślubie i zdjęciach można go w połowie odpiąć aby nie przeszkadzał w weselnych hulankach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie wiem czy jeszcze potrzebujesz krawcowej ale znam osobe ktora wspaniale szyje sukienki slubne :) na osiedlu witosa jet krawcowa na przeciwko przychodni a nad restauracja GALA :) i wcale drogo nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba.1985dg
Dziewczyny ze śląska pomóżcie!!! poszukuje sali na wesele ale bez obsługi ponieważ mam zaprzyjaźniona firmę cateringową może macie jakieś informacje będę wdzięczna. poszukuje sali w okolicach sosnowca dąbrowy górniczej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkfiatusecekk
Witam, Dziewczynhy, rozmiawiacie o sukniach, a gdzie jest ta krawcowa, ktora opisujecie, ta ktora jest na przeciw GALI? Mozecie pomoc? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do pracowni sukien slubnych i wizytowych BONA szyjemy na miare kazdy kroj i fason w rozsadnych cenach Katowice ul.Warszawska 38 tel 667505084 www.bona-suknie.pl bonasuknieslubne@gmail.com .Jest mozliwosc spotkania poza godzinami pracy po wczesniejszym umowieniu sie.Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.st
Zapytaj w pracownik krawieckiej "Ewa" Katowice ul. 3 maja 10. www.ewa-krawiectwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam polecam Pania Ninę z 3 Maja 19 podaje tel 505 079 974, naprawde potrafi wszystko przerobić i robi w terminie co rzadko się zdarza , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! ;) Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) www.studiopinezka.pl Fotografia ślubna, Fotograf ślubny, zdjęcia ślub i wesele, plenery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca klientka
Pani Ewa z Katowic ul 3 Maja 10 jest bardzo dobrą krawcową. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Polecam http://www.ewa-krawiectwo.pl/, tel. 785 886 569

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlecę uszycie sukienek, sukni i innej damskiej odziezy. Ceny sa atrakcyjne bo do 150zl. Jestem prywatna krawcowa z gliwic, jest mozliwosc spotkania sie na zywo. Pytania prosze kierowac na email: Docia-321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam pani Ewy z 3-go maja - za wszycie zamka w torebce zapłaciłam 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja nie polecam zdecydowanie Pani Joanny z Miabytom. Uszyła suknię ślubną z słabych jakościowo materiałów, nie dając możliwości wyboru materiału. Dodała elementy których nie chciałam, a tych które chciałam nie otrzymałam. Na spotkania spóźniała się do godziny czasu. A suknię ostatecznie oddała z 2 tygodniowym opóźnieniem na dwa dni przed datą ślubu. Wszystko się rozlazło, brzegi były postrzępione. Pani powiedziała, że tak ma być i że to się ułoży... wyglądałam jak zawinięta w firankę.Pani krawcowa do której poszłam załamała ręce, a jak usłyszała moją historie to jeszcze tego samego dnia siadła do pracy i uszyła mi piękną suknię na bazie halki z tej nie udanej (tylko tyle dało się odzyskać). Dziewczyny to wyjątkowy dzień, nie warto żebyście przechodziły przez to co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuluniunia
Ja też mam nie miłe doświadczenia z krawcowymi, szyła mi suknię ślubną prywatna krawcowa z Katowic, wiadomo jak nie firma to mniej zapłacę, ale dostało mi się za oszczędność. Suknia, która mi uszyła była kompletnie nie dopasowana, tkaninę sama kupowałam. Odebrałam ją 3 tyg przed ślubem i płakałam. Mama dowiedziała się od koleżanki o projektancie, która szyję suknie ślubne. Nie miałam wyjścia zdecydowałam się zamówić kolejną suknie. Zapłaciłam za nią 1600zł, a suknia była piękna. Co prawda Pani miała problem z dopasowaniem do mnie sukni takiej jaką chciałam bo mam długi tułów, a nogi króciutkie, bałam co wyjdzie z drugiej bo na pierwszej przymiarce szału nie było. Koleżanka mamy mówiła, że u niej to samo ale na końcu była zachwycona i też ktoś jej polecił. Ja mogę z czystym sumieniem polecić. Nie szukajcie krawcowych bo one potrafią tylko uszyć ale suknia ma jeszcze do Nas pasować. Daję linka i życzę wymarzonej sukni każdej z Was :) Obyście nie miały tyle stresu co ja przed ślubem. https://www.facebook.com/AngelikaWysoczarskaFashionDesigner Ja byłam w Dąbrowie Góniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do mojej pracowni na ul.Reymonta 3/1. Szyjemy głównie sukienki...ale nie tylko. Mamy doświadczenie z nietypowymi sylwetka mi. Z uwagi na czas pracy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Naszymi klientkami są kobietki w różnym wieku. Mamy świeże spojrzenie na modę. Można wybrać tkaniny w naprawdę dobrych cenach. Zapraszamy do Sarah Style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownia Projektowo Krawiecka Sarah Style Katowice ul.Reymonta 3/1 wejście od ulicy tel.500 534 795 www.facebook.com/www.sarahstyle zapraszam do obejrzenia galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje dobrej pracowni. suknia ślubna na określone zamówienie lub przeróbka innej sukni. Niestety mamy mało czasu bo niecałe dwa tygodnie rozmiar 46/48 czy ktoś się tego podejmie? prosze o kontakt sebastian_cz@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech
Jak czytam że krawcowa wykona każdy projekt lub uszyje ze zdjęcia to ogarnia mnie pusty śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Słyszałam że salon Evita w Katowicach teraz też zajmuje się szyciem na miarę. W salonie mają piękne sukienki na stronie fb też widziałam projekty uszytych sukienek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten saon na chopina w katowicach,nosze rozmiar 46 i lubie tam szyć bo zawsze cos w swoim rozmiarze przymierze to jest bardzo wazne a kolor czy delikatne zmiany ,łatwo sobie wyobrazić,ale szycie ze zdjęcia???nie odwazyłabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam bardzo miłe doświadczenie jeśli chodzi o szycie sukienki w Evicie :) Polecam mają dużo własnych projektów, które można dotknąć, przymierzyć i się nimi zainspirować jak również nie stanowi dla Pań tam pracujących problemu szycie według projektu klienta. Miła atmosfera plus fachowa obsługa, która potrafi doradzić i jednocześnie uwzględnia wszelkie uwagi klienta. Miałam 3 przymiarki i finalnie wyszłam uśmiechnięta od ucha do ucha bo sukienka wyszła świetnie tak jak sobie ja wyobrażałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Werka
szyłam sukienkę na studniówkę w Evicie w Tychach , właśnie ze zdjęcia i jestem bardzo zadowolona. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,w Evicie mają świetne krawcowe.Z tego co wiem,są to panie do zadań specjalnych :) Robią extremalnie trudne przeróbki i szyją zawodowo i z fantazją.Dlatego nie boję się szyć u nich na miarę.Tylko wtedy jestem naprawdę zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją sukienkę szyłam w pracowni Marii Zeni w Bytomiu. Uszyłam dokładnie taką sukienkę jaką chciałam za bardzo rozsądne pieniądze. Na miejscu jest projektantka i krawcowa. Doradziły mi tkaniny, fason i dodatki. Przymiarek sporo, ale dzięki temu cały czas widziałam w jakim kierunku szła realizacja mojego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×