Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.zainteresowana.

dobra krawcowa - śląsk

Polecane posty

Gość gość
Jakby ktoś szukał na Śląski to ja polecam projektantkę Marii Zeni. Swoją drogą nie miałam pojęcia, że ktoś taki jest w Bytomiu, w ogóle jej nie widać. Gdyby nie info tu to bym, nawet nie wiedziała, jak do niej trafić. Wybrałam swoją suknie kilka dni temu. Mnie się spodobało jej kilka nieszablonowych projektów, możliwość doboru przeze mnie tkanin i dodatków, dzięki czemu zmieściłam się w swoim budżecie. Ma ciekawe podejście do tematu. Cieszy mnie to, współprojektuje z nią swoją suknie. Ma swoją pracownię i nadzoruję cały czas proces szycia. Dzięki czemu, mam pewność, że nikt nie będzie miał identycznej sukienki i cały czas będę mieć wpływ na ostateczny wygląd mojego wymarzonego projektu :) Pierwsza przymiarka w lutym, ciekawa jestem jak będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyłam suknie w Salonie Irena w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie nie była jakoś bardzo skomplikowana, ale w innych miejscach gdzie szukałam podobnej, suknie kosztowały dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Dzień dobry. Szyłam swoją ...enkę w poprzednim roku 2019 na slub w styczniu teraz w atelier La luce Eterna w Katowicach. Polecam! Pani Ania zrobiła to przecudownie i w gratisie dostałam welon. Ta atmosfera, która panuje w tym salonie - godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×