Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze prawi

Polecane posty

Gość gość

Ciągle pojawiają się tu tematy obrażające inne forumowiczki. Od daga jagi, poprzez led do dns i inne. A ja Wam powiem kogo najbardziej tu sobie cenię za kulturalne odpowiedzi i mądre rady. Szacun wg miejsc dla: 1) erce 2) olaboga13 3) TaWredna (byłaby na drugim, gdyby nie bezsensowne wciąganie się w słowne potyczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pechowiec.gif ?? a może podasz własne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu dobrze prawi tylko gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje zalozenia topiku z,ktorego zrobi sie pyskowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z każdego, można wszystkim gratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu dobrze prawi tylko gosc oj nie zgadzam sie, bo gosc to tylko wyje i obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje typy" 1) ta wredna 2) mysiapysia 3) erce - olabogi nie znam, ale sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erce to założycielka tego topicu a ta wredna to pierwsza zalogowana na mamamistsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga13 hehe a kto to w ogóle jest? słyszałam, że to jakaś gówniara po technikum, która udaje, że postradała wszystkie rozumy i w każdym prawie temacie się mądrzy jak np. tu n http://f.kafeteria.pl/temat/problem-z-wynajmujacym-p_6019478 nie lubię jej tak jak led i tej wrednej. dns mi zwisa, erce to oszustka, inne nienieskie sa okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję miło mi :) na mamamistrz nigdy się nie rejestrowalam. Wole udzielać rad niż wdawać się w pyskowki ( tak przyznaje robiłam to mój błąd oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulallalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna w końcu doceniona heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to erce? Nie znam chociaz czasami tu bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to autorka. Jako że erce nie ma (choć czuję nosem, że to jest teraz mMartha) a Ta Wredna wciąż się wdaje w pyskówki (infantylność ...) to na placu boju pozostaje tylko olaboga13. Dlaczego? Już argumentuję. Jest wykształcona pedagogicznie i jeszcze coś tam z prawem, ale nigdy się nie wymądrza, tylko udziela normalnych rad. Cennych często rad. A jak się pomyli to przeprasza. Fajnie spędza czas z dzieckiem, ale też przyznaje się, że trochę czasu marnuje na cafe, bo ją wciągnęło. Nie jest szurniętą eco mamą ani tym bardziej biedaczką, ale nie ma w domu telewizora ani komputera z wyboru. Nie ściemnia, że zajmowanie się dzieckiem to ciężka praca, tylko otwaecie mówi, że urlop macierzyński to urlop i że pracując nie miałaby tyle czasu dla siebie co teraz. jak ktoś ją zdemaskowął na wątku nt. czy rozpoznaliście tu swoich znajomych to się nie wyparła, tylko przyznała. hh29 zarzuciała brak klasy :) hehe otóż to :) Ok, zatem podbijamy... kto z cafe wg Was dobrze prawi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie ma wykształcenia prawniczego, skąd do wzięłaś autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super. nareszcie jakiś temat, w którym można kogoś pochwalić a nie skrytykować :) aż szkoda, że nie zauważyłam tego tematu wcześniej. no więc... ciężko mi ustawić kolejność, ale 3 osoby wybiorę - po pierwsze na pewno też olaboga13 (w d... mam jej wykształcenie, ale podoba mi się jej optymizm i luz), po drugie dns (za odważną opinię i ostry język, ale zawsze użyty z sensem), po trzecie ... yyy pewnie na mnie najedziecie, ale cenię sobie Sulimirę. Przynajmniej ceniłam w caasie przeszłym, bo teraz w tych wątkach o sobie samych jest jakaś dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to znaczy, że MMartha to erce a nie dns? to cały mój światopogląd właśnie legł w gruzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa a MMartha się w grobie przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej ceniłam w caasie przeszłym, bo teraz w tych wątkach o sobie samych jest jakaś dziwna. xx Myślę, że przy takiej nagonce niejedna osoba mogłaby się wydać dziwna. Ja też dorzucę: 1)dns - moim zdaniem to bardzo fajna babka!! Pozdrawiam 2) Sulimira - cenię jej wiedzę na temat karmienia i nie odbieram tak agresywnie jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy pewnie na mnie najedziecie, ale cenię sobie Sulimirę. x x ja też. inne nie są dla mnie aż tak rozpoznawalne. owszem kojarzę niektóre nicki - Tawredna, olaboga, dns, daga-jaga ale jakoś nie utożsamiam ich z żadnymi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze na pewno też olaboga13 (w d... mam jej wykształcenie, ale podoba mi się jej optymizm i luz), po drugie dns (za odważną opinię i ostry język, ale zawsze użyty z sensem), po trzecie ... yyy pewnie na mnie najedziecie, ale cenię sobie Sulimirę. x z ust mi to wyjęłaś, to też moje typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie tego szmatlawca dns i ta stara co dzieci n*******lala alluminium czy cos w ten deseń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium zmądrzała i już się tu nie pojawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna jest piękna. Kocham ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sulimira wywołuje skraje emocje ;) JA JĄ LUBIĘ, uważam za mądrą kobietę. u mnie jest na pierwszym. lubię również olaboga13, choć nie potrafię zrozumieć dlaczego nawet o niej powstał krytykujący temat (wg mnie nie ma się do czego przyczepić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część z Was chwali sulimirę, olaboge13 czy tąwredną... a moim zdaniem one wszystkie to skończone idiotki. każda z nickiem to skończona idiotka tak by the way, ale te 3 to juz w ogóle. co jedna to głupsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym jeszcze Rukole dodala. Wywazona jest a tego tu na forum brakuje. TaWredna, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roukola - owszem! moje typy: 1 wredna 2 olboga 3 rukola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie same 3 typy jak gość powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×