Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze prawi

Polecane posty

gość dziś czy ty tepa strzało myślisz że tu siedzą cały dzień tylko 2-3 osoby?smiech.gif pustostan umysłowy smiech.gif weź się nie kompromituj durna pomarańczo, wyzywasz mnie od tępych a sama mundrością nie grzeszych, zresztą poziom pomarańczowych wypowiedzi sięga czasem dna o czym przekonałam się właśnie przed chwilą. Lecz się na nogi bo na głowę już za późno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam, żeby wredna i olaboga wzajemnie sobie słodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna wpisz swoje imie nazwisko + slowo forum. Ja tak to znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wstyd... 3 dzieci.. każde z innym.. i mops..... i ty tu udzielasz rad na forum o macierzyństwie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kojarzę olaboga13. Czy ktoś może wrzucić linka z tematu w którym się udzielala albo skopiować jakaś jej wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co 2? i każde z innym i żyjesz z mopsu.. lepiej ci? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 8 godzin spędziłas w szpitalu:O glupia jesteś czy udajesz?Piszesz wyraźnie,że po niecałych ośmiu godzinach porodu jestes wykończona i,że darłaś ryja na wszystkich.To sa twoje słowa.Ciekawe jaki szpital w Poznaniu wypuszcza kobietę po 8 godzinach od porodu do domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna bez urazy ale skąd ty bierzesz takie ciuchy?Zdaje mi się,ze nawet w lumpeksach już takich nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje i nic. Dostałam odpowiedz od administratora tamtego forum, że tematy zostały usunięte. Wiec teraz totalnie zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłumaczyć nie.. ale udzielać rad na forum tez nie- skoro sama jest patologią która spaprała sobie życie i innym. A bajeczki to może w monopolowym opowiadać a nie na forum głupoty wypisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wredna podaj maila to ci prześlę ten link.Boże tępa jesteś jak noże mojej babci.Ludzie ci mówią co wpisać i ukazuje się czarno na białym a ty ślepa jesteś.Dawaj maila.Robię to ze wzgledu na twoje dzieci a nie na ciebie bo jesteś głupsza niż myslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona serio nie kuma że może skończyć jak jej koleżanka po fachu Led-Literka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kretynko zanim się rzucisz ze swoim jakże inteligentnym wywodem- pomyśl logicznie i powoli: poród trwał 14 h- z czego 6 początkowych w domu+ 8 w szpitalu. Dotarło? Czy napisać drukowanymi???? Boże, co za idiotki tu siedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skąd wiesz ile czasu była w domu zanim pojechala do szpitala?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej wredna to serio jakas patologia. Na innym forum napisala ze w końcu urodziła i może iść na melanż. Z matka w wieku 15 lat poszla sobie tatuaż zrobić o brew przebić. A no i wkleili jej zdjecie jak robi loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna fajna ta twoja córka:) Ktos na tamtym forum wstawił świetne zdjęcie, naprawdę mała wyszła rewelacyjnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 aleś ty durna.I według ciebie w książeczce miałaby napisane,ze rodziła 14 godzin?buahahaaaa szpital wpisuje czas porodu od wejścia na porodówkę-u mnie tak było.Najpierw 3 godziny leżałam ze skurczami na normalnej sali i mimo tego nie wliczyli tego do czasu porodu.A co ich obchodzi ile czasu spędziłas w domu ze skurczami?Teraz dałaś popis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[19:45- ja pierdolę! Stąd wiem, że pisze, że rodziła 14 h z czego 8 w szpitalu. Jak myślisz, jak długo rodziła w domu zanim pojechała do szpitala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż kochanie za to zdjęcie ten idiota ma wyrok ponieważ ściemnial, że jest na nim moja osoba. W życiu kolesia nie widziałam na oczy, on do mnie wypisywal a jak któryś raz z kolei kazała mu spadać to stwierdził, że będzie miał ubaw. Niestety nie było mu do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie jak robi loda? O f**k tego jeszcze nie grali...a komu tego loda? Ps wiec wyszlo jak na forum niebieskie ściemniają o swoim życiu. pewnie inne niebieskie też nieźle bajki tu o sobie piszą.Widac ze to forum dla patologii,dlatego zegnam Was moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa , to sorry- jak szpital U CIEBIE tak wpisuje, to nie mam pytań:) Idź się mądrzyć gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ostro, masakra co ty dziewczyno robiłaś na takim patologicznym forum? I teraz tutaj powtórkę robisz? Po co tak ściemniasz ze wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała taki obleśny tauaż to kazalabym sobie rękę amputować:O a taką damę tu z siebie robiła...niestety koło damy to ty nawet nie stałaś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×