Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze prawi

Polecane posty

Gość gość
tu dobrze prawi tylko pan Arkadiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomarańczowy
Mmartha i shug avery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1)olaboga 2)Sulimira 3)avinione chociaż mam wrażenie ze ta ostatnia juz rzadko się tutaj pojawia za co szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że olaboga13 też pojawia się tu rzadziej niż ostatnio. Całe szczęście. Może dlatego, że ktoś jej pojechał, że jest żałosną laską spędzającą tu tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna wypadła z rankingu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lidka
Tak. Widziałam jak ktoś napisał, że olaboga13 jest żałosna i słaba, bo ciągle tu przesiaduje. Ale ja się pytam jakie ciągle? ! Czy dwa albo trzy posty na dzień i to nie codziennie to jest takie ciągle? hehe ciągle to tu jest wredna albo sulimira a nie Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lidka
gość dziś wredna wypadła z rankinguZgłoś X Nieźle po niej jadą. Nie wnikam o co chodziło z Lilka. Ale teraz jak wypłynęło jej nazwisko to z ciekawości wpisałam w Google. I wiecie co? szacun. Za to jak się angażuje w pomoc chorym dzieciom. Za wolontariat w hospicjum. Za wystawione na fb komentarze. Szacun wredna! Mam nadzieje że tu wejdziesz i to przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lidka
Oprócz nazwiska trzeba wpisać też Facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisalam i nic nie widzę na temat wolontariatu i hospicjum.Daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisałam ze szacun dla avinione ze się tu nie pojawia bo tez po niej jechali w pewnym momencie z jakiegoś powodu.i chyba dlatego właśnie się nie pojawia.to forum to dno i normalni rozumni ludzie powinni sobie uświadomić ze to nie miejsce dla nich.Sulimire cenie za jej wiedze nt. Karmienia piersią duzo wie i fajnie ze chce się tym dzielić.A olaboga fajnie sie tu wypowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lidka
Napisałam, że angażuje się w pomoc innym ludziom i te linki to udowadniają. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaboga13 nie jest ani słaba ani tym bardziej żałosna. To jedna z nielicznych osób która wypowiada się tu z klasą i z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie już ten cyrk, bo to naprawdę zakrawa o jakąś psychopatię i obsesję z waszej strony :o :o Naprawdę nie macie nic innego do roboty jak zakładanie nowych/wpisywanie w każdym temacie swoich, pożal się Boże, opinii i linków potwierdzających tożsamość TejWtednej?? Rozpęd i grzmot w ścianę, polecam. I nie piszcie 'jak ci się nie podoba to nie czytaj', bo jesteście już do kwy nędzy wszędzie, jako osoba postronna już patrzeć na to nie mogę, rzygać się chce :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lidka
Masz rację roukola. Chciałam wyrazić swoje zdanie, bo drażni mnie ta nagonka na zwykłą kobietę, która przy okazji robi coś dobrego. Ale masz rację, jeszcze chwila i sama popadnę w jakąś obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomarańczowy
Roukola a jakie są Twoje trzy typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia to olaboga13. Sama się przedstawiła. Ma 28 lat i mieszka w Poznaniu. A może to koleżanka tej Wrednej i dlatego zawsze wzajemne sobie słodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :) i tak jestem wolontariuszka w Hospicjum oraz zorganizowałam akcje "Kartka dla Nikoli" dzięki, której spelnilo się marzenie dziewczynki ( dla zainteresowanych można wpisać w Google Nikola Kubiak i dowiecie się więcej o akcji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga znam tylko z forum choć chętnie poznała bym ja osobiście, bo, moim zdaniem, jest bardzo rozsadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna osoby,które pomagają szczerze nie afiszują sie z tym tak jak ty:O czyż nie tak samo mowiłaś o cierpieniu rodziców Lilki,że powinni to robić w milczeniu zamiast uzewnętrzniac się z tym wszędzie?:O hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ktoś inny wywlókł to na światło dzienne a nie ona sama. Zejdźcie już z niej. To z Was są prawdziwe hejterki i hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna wiesz co straszne rzeczy można o Tobie znaleźć w internecie, i wszystkie dane. Bardzo dużo zdjęć, powinnaś to wszystko pokasować. Nie mam zamiaru pisać co przeczytałam o Tobie na innym forum, ale powinnaś napisać do administratorów z prośbą o usunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zojrana ja korzystam tylko z jednego forum poza kafe. Ale domyślam się o jakie forum chodzi i dziękuję za informacje znów będę musiała to ruszyć choć ja z niego nie korzystam juz kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorjana czytałaś to na forum hiphopowym, ładne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie Ironia losu, ze Tawredna bedzie miala rozprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpisuje w Google i nic takiego specjalnego nie widzę szczerze mówiąc prócz informacji, które sama udostępniłam na portalach społecznościowych ( choć część z nich i tak jest ukrytych). O i nawet się dowiedziałam, że bilet do kina wygrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×