Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dyskusje po blady świt

Polecane posty

Gość gość

o naszej ziemskiej przyszłości... Mamy zmiany polityczno- gospodarcze, mnóstwo wojen i konfliktów... -Jak sądzicie co nas jeszcze czeka ? -Czym zaskoczy nas życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona___
bardzo sie boje wojny... ale w razie czego mam krewnych w australii wiec jeśli podróże nie będą zakazane - zostawie wszystko i uciekne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina nie miałaby dokąd uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wazne żeby dalej od tego naszego cudownego "okręgu"? chociażby na wyspy i tam szukać szczęścia.. nie wiem. choć z drugiej strony myślę, że bronie, które w swoich tajnych zasobach ma chociażby Rosja, zmiotą wszystko z powierzchni ziemii i przeżyją tylko nieliczni... taka moja wizja apokalipsy. tak mnie to przeraża, jak o tym pomyślę to nie wiem dlaczego teraz uganiam się za pieniądzem, pracuję po 50 i wiecej godzin w tygodniu, zamiast cieszyć się rodziną, przyjaciółmi... chcę się teraz rozstać z facetem bo nie czuje już tego co kiedyś - ale robić to skoro niedługo może nas wcale nie być? poczucie bezsensu mnie ogarnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona___
to ja wystraszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co niszczyć świat na długie lata obracać w gruz i narażać na promieniowanie? Myślicie że czeka nas aż takich rozmiarów apokalipsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myśle ze ludzie rządni władzy nic sobie z tego nie robią, moze jest jakiś sposób w który wydaje im się że uchronią swój własny kraj... nie wiem obym się myliła. na pewno jednak wojna nie bedzie wyglądać tak jak 100 lat temu bo wiadomo wszystko poszło do przodu...ale czy to dobrze niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smutne co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×