Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci na weselu

Polecane posty

Gość gość

czym częstujecie maluchy po melodyjnych utworach... typu kaczuszki, ogorek.. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym, dzieci nie przewiduje na swoim weselu, a przynajmniej po obiedzie. na wszelki wypadek zawiadamiam gości wcześniej, aby mogły zapewnić opielę nad dziećmi. Wychodzę z założenia, że tam,gdzie jest zabawa dorosłych i alkohol - dzieci nie powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem tego zdania, ale mam sporo znajomych którzy w popołudniowej porze zabieraja swoje pociechy, wiec cos musze przygotować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, następny tytuł wątku: Dzieci na sylwestrze! Dzieciaki dadzą sobie radę, nie trzeba starać się o wywołanie u nich zaburzeń trawienia i otyłości np. od nadmiaru spożywanych pokarmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci tam gdzie leje się alkohol nie powinno być. Nie rozumiem ciągać bachory wszedzie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to jest rodzina której dzieci są częścią to nie wyobrażam sobie nie zapraszać dzieci - to tak jakby wyłączać je z celebrowania wspólnych okazji. W Święta też będzie alkohol i co - niańke im załatwić? A jedzenie normalne - można coś z restauracyjnego kids menu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym. Wesele to nie miejsce dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbSWÓJślub
Można zorganizować wesele tak, żeby było dla wszystkich, także dla najmłodszych. A co podać do jedzenia? Dzieciom na pewno spodoba się słodki bufet pełen słodyczy, żelków i ciasteczek. Można też przygotować kids menu w postaci frytek czy nugetsów albo podać zamiast zwykłego makaronu taki w kształcie zwierząt. Wystarczy trochę wyobraźni i naprawdę można fajnie wszystko poprowadzić. http://zrobswojslub.pl/dzieci-na-weselu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama1234
Jak najbardziej wesele jest dla dzieci - świetnie się bawią, u nas ciocia zabrała chustę animatora i się z nimi pobawiła, a tak tańczyły w kółeczko z wszystkimi. Nie wyobrażam sobie wesela bez dzieci. Cieszyły się jak wszyscy, kupiłam im śliczne sukieneczki: http://buy4kids.pl/sukienka-yoland.html Wyglądały cudnie - niosły obrączki o 20 poszły spać, a ja szalałam do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×