Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko z bezdomnym

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jestem bezdomny i bez pieniędzy, wpadłem z kobietą z klasą i z ułożonego domu, czy waszym zdaniem powinienem się starać o widzenia z dzieckiem czy raczej dać sobie spokój wbrew sobie i nie wtrącać się w ich życie? Zaznaczam że co nie dorobiłem to dawałem pieniądze matce bo poczuwam się.... Ale chodzi mi o dobro dziecka.. Lepszy ojciec bezdomny kochający ale bez pieniędzy czy... Żaden albo wybrany przez matkę dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie p*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze pytam.dlatego.proszę.o.szczerą.odpowiedz. Wiem ze to historia jak z filmu ale prawdziwa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy tylko dziecko Was łączy, czy może jest jakieś uczucie i warto to pielęgnować? W tym momencie nie ma znaczenia Twój stan posiadania, może wszystko jakoś da się ułożyć? A co do pytania - na pewno lepszy kochający nawet bez kasy niż żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie z mojej strony napewno..z jej raczej głupi wyskok albo zabicie 'chcicy' to tak jak piękna i bestia... Albo wyobraz sobie ze córka prezydenta spotyka się z bezdomnym.... Chore ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes bezdomny I masz internet ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykać się może każdy z każdym, ale już wchodzić w związek czy np. decydować się na dziecko to co innego. Jesteś bezdomny, bez kasy, co to właściwie znaczy? Gdzie mieszkasz? Z czego żyjesz? Spotykaliście się czy to jednorazowy wybryk? Jeżeli jest coś między Wami, chociaż cień uczucia to może warto spróbować stworzyć dom dla dziecka? Może Ty mógłbyś się podnieść jakoś i polepszyć swój byt i wspólnie coś zbudowalibyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słane -1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam telefon i internet dzięki temu udaje mi się łapać czasami fuchy tzn ulotki albo jakies jednodniowe prace pomocnicze... I to nie jest tania prowokacja tylko piepszone życie, bo gdybym był mądry to nie dotykał bym zakazanego owoca. O zwiazku nie ma mowy nawet nie śmiał bym tak myślec, ale co z moim dzieckiem, bo nadal nikt nie pomógł.... Jakoś ciężko to sobie wyobrazić ze wchodze do ich domu bawie się z dzieckiem i wychodze.... ;( intruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w przytułku bo rodzina mnie wyrzuciła, mógłbym się podnieść ale wiem że trwało by to około 3 lat liczac naprawe zebów, odłożenie coś grosza, itp itd. W tym czasie bedzie juz miała innego... Chyba że zrobię to dla siebie i dziecka? Ale co w tym czasie? I jak ja pozniej zniose to ze ktos inny bedzie z ta dziewczyną.. Pomotane to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym co ja gadam, ona moze miec jakiegos biznesmena ogarnietego przystojnego, nadzieja akurat tutaj skonczyła by sie rozczarowaniem, wiec prosze co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego rodzina Cie wyrzuciła? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowac kontaktu moozesz zawsze wkoncu to Twoje dziecko. Bezdomny czy bogaty kocha tak samo.... A co ona na to wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze miec kontakt z dzieckiem - ojciec to ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup sie na celach do osiągnięcia,nawet jeżeli ogarniecie sie potrwa te 3 lata to warto,warto byś byl ojcem. Nie rob sobie nadziei z matka dziecka ale musisz wziąć sie w garsc. Jeżeli sie postarasz to Ci sie uda.Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze mimo iz jestem garbaty i bezzębny to jednak ta panna z ułozonego domu poleciala na mnie bo ona lubi takich zakapiorków zycze wam drogie kobietki wesołych swiąt i smaczego jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ktoras z was drogie kobietki chcialaby taki fajny materiał genetyczny muwię wam jakie fajne i mondre dzieci robie,pomimo ze jestem bezdomny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda niezawsze mam na alimenty ale takie ułożone panny z dobrych domow to nie patrzją na to tylko patrzją aby miec chwile słabosci,polecam się mile Ksieżniczki,do usług :) w razie co muj adres przytółek dla bezdomnych 2 razy w rynnę i raz w parapet,to bedzie nasz tajny kod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się podszył podemnie tzn autora, ponawiam pytanie, co robić??? Wyjechać i wrócić za 3 lata? Ale to troche jak ucieczka.. Czy znosić obrazy wyzwiska w moim kierunku i cieszyc się chwilą z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są świeta, idź posiedz z rodziną a nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slaba prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza sie nudzi. Zalosne prowooooo -100/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am beautiful
Prowo jak nic. I to jeszcze wcale nie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do pracy na sprzatanie. Wynajmij pokój. Zacznij żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorrgość
Ludzie to nie prowokacja, życiówka, moze inne pytanie zadam, czy gdybyś wpadła z bezdomnym pozwalała byś mu widywać się z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorrgość
a moze ktoras myszka poszłaby ze mną na sylwka? u nas w remizie jest taka potancuwka dla bezdomnych i ubogich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorrgość
zareczam ze jestem gentelmmannem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORRRR
Ludzie czy wy nie macie serca? Jak moze ktos sie podszywać podemnie i nabijać się z mojej sytuacji? Chyba poprostu pomyliłem forum, mam problem a wy sie nabijacie? To zalosne i bezduszne, ja potrzebuje porady pomocy... A nie nabijania się i podszywania, ciekawe jak wy byscie zachowali się na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba powinieneś zapytać o zdanie matkę dziecka a nie nas na forum. Kontakt z dzieckiem powinieneś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie nabijamy sie z twojej sytuacji tylko z twojej głupoty. dokladnie rozmawiaj z matką dziecka nie n apublicznym forum pytasz obcych ludzi i jeszcze nie wiadomo o co. a teraz gdzie jestes skoro jestes bezdomny? ja znalam jednego bezdomnego ale on nie mial nic zani laptopa ani lepszej komorki z internetem tylko starszy model ale tpo z wyboru bo jak np nocował w schronisku to tam spią po 50 osób w jednym pomieszczeniu i juz dawno jeden drugiemu by podebrał co cenniejsze. a ty bezdomny i bez pieniedzy ale internet musi być. a odpowiadajac na twoje głupie pytanie to chyba lepszy ojciec bezdomny aby dbał o dziecko nic zaden. a alimenty dajesz wogole czy masz wyrok czy jak ? dziecko co ma w akcie urodzenia o ojcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×