Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka z rana

Dziewczyny NIGDY nie podrywajcie nieśmiałych facetów nie róbcie pierwszego kroku

Polecane posty

Gość Inka z rana

Oni potem oleją Was z powodu swoich blokad i kompleksów, a Wy zostaniecie smutne, samotne i zdołowane. Znalazłam sobie jednego takiego słodkiego nieśmiałka, zagadałam do niego, był chętny, zainteresowany, ale jak chciałam iść o krok dalej to cisza, milczenie i zlewka. Już się nie dziwię, że jest sam. A ja mam teraz doła i już nigdy nie odezwę się pierwsza do faceta i niczego nie zainicjuję. Nie wiem tylko, po jakiego ch... udawał wcześniej zainteresowanego. Przemyślcie sobie to dobrze i wyciągnijcie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to Ty jesteś niecierpliwa, nie rozumiesz jego blokad i wcale go nie chcesz takiego, jakim jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wcale nie musi być nieśmiały. Po prostu nie jest zainteresowany albo ma beznadziejną osobowość i twój "krok naprzód" jest dla niego zbyt postępowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu mu się nie podobałaś? Nieśmiały to nie znaczy, że poleci na pierwszą lepsża, która do niego zagada. To człowiek przyzwyczajony do samotności po pierwsze (nie musi desperacko kogoś szukać) a po drugie ktoś, kogo często męczą gadatliwi i bardzo towarzyscy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka z rana
Niby był zainteresowany, sam z siebie się kontaktował itp., a potem nagle zamilkł. Skoro mu się nie podobam, to nie wiem PO CO udawał że jest inaczej :o W każdym razie to kolejny dowód na to, że kobieta nie powinna zaczynać znajomości, bo może tylko oberwać po głowie. Facet jak jest zainteresowany na serio, to sam zagada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak facet obrywa po głowie to jest fajnie? tylko facet powinien być odrzucany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak autorko lepiej poderwać drania, cwaniaczka a później płacz ze zostawił ,zdradził . Czekaj na księcia z bajki , powody nieśmiałości faceta mogą być różne ale wiekszość tych facetów ma lepszą osobowość od innych (dotyczy to zarówno nie śmiałych kobiet i mężczyzn) i tylko mądra kobieta potrafi coś z tym zrobić i docenić a także otworzyć . Faceci jak się sparzą,są odrzucani czy wyśmiani stają się zamknieci bardzo często to wina was kobiet i tak następna kobieta dziwi się co z nim nie tak , wiem to bo sam taki jestem ,nieśmiały w stosunku do nowo poznanych kobiet zapominam języka w gębie (jak się to mówi)szczególnie jak mi się spodoba kobieta ale o tym wiedzą tylko moi przyjaciele i rozumieją to . takim ludziom trzeba dać szansę by ich poznać i wiekszość nie żałuje tej szansy jak pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda jest taka. że jeśli komuś zależy, to zawsze coś tam zrobi - mniej lub bardziej ryzykownie okaże zainteresowanie. pierwszym krokiem ze strony kobiety może być uśmiech czy np. prośba o pomoc w jakiejś drobnej sprawie. jeśli facet potem sam z siebie nie wyjdzie poza koleżeństwo to raczej nie ma co się pchać. wiadomo też, że nieśmiały przystojniak adoratorek ma pewnie od groma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmiali i brzydale dostaja szanse na dbanie o kobiete, kupowanie prezentow i kwiatow. Moga sie starac. Facet z jajami to taki przystojniak o ktorego kobiety walcza same. Ty autorze tez nie chcesz brzydkiej i nieseksownej tylko ladna i z duzymi balonami i to o takie bedziesz sie starac i zabiegac. Kobiety robia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci jak się sparzą,są odrzucani czy wyśmiani stają się zamknieci bardzo często to wina was kobiet i tak następna kobieta dziwi się co z nim nie tak " X blablablabla. kobiety są porzucane i ranione, więc to że was tak traktują to może być równie dobrze wina mężczyzn :D nie ma to jak zrzucić wszystko na płeć przeciwną i płakać w kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.56 jak masz kase a panna wczesniej dostanie kopa od przystojniaka to sama do Ciebie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka z rana
Napisałam to żeby przestrzec inne kobiety, żeby nie popełniały tej samej głupoty co ja :( Widać podrywając faceta kobieta traci w jego oczach atrakcyjność. A jestem niebrzydką babką, miałam kilku facetów i sporo zainteresowanych. Zachciało mi się nieśmiałego, to mam za swoje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carooolcia
zagadywal bo cię nie.znał chciał poznać a jak poznał to stwierdził że to nie to i odpuscil, a tacy niesmieli też lubią takie nieśmiałe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze problem był w tym ze miałas kilku facetow i stwierdził ze jestes zbyt puszczalska dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że nie ma nieśmiałych facetów, są tylko upośledzeni emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak jest zainteresowany na serio, to sam zagada x Jak kobieta jest zainteresowana, to również sama zagada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestem niebrzydką babką, miałam kilku facetów i sporo zainteresowanych. Zachciało mi się nieśmiałego, to mam za swoje xxxxxx I właśnie w tym problem, miałaś kilku facetów, więc zapewne jesteś z tych pewniejszych siebie, co szybką chcą iść o krok dalej, a ktoś kto jest nieśmiały potrzebuje czasu aby zaufać i raczej jest osobą z jakimiś zasadami moralnymi, komuś takiemu niewiele mogłaś dać... poznał cię i uznał że nie jesteś warta jego zainteresowania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
tobie nie wyszło, więc uzurpujesz sobie prawo do mówienia innym co mogą, a czego nie mogą robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko nie podrywajcie lecz nawet nie patrzcie w ich strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poderwałam swojego i co? Od 5 lat jesteśmy razem, zaraz po nowym roku zamieszkamy razem, czyli jednak można o ile obie strony sobie przypasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
poprę autorkę. kiedyś wyszłam z inicjatywą do takiego niezbyt atrakcyjnego i nieśmiałego, bo mnie ujął swoją opiekuńczością. na każdym kroku słyszałam, że nie wierzy że taka fantastyczna piękna dziewczyna się nim zainteresowała, a z drugiej strony najlepiej żebym zmieniła styl. próbuje wyjść z czegoś takiego, że jak jakiś facet powie mi, że w czymś mi by było z***biście to to nie jest atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorko myślisz że ci nieśmiali wezmą ochłap po kimś innym? Myślałaś że znalazłaś jelenia który będzie ci wdzięczny i będzie skakał na jednaj nóżce obok ciebie, bo księżniczka raczyła się nim zainteresować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw. podobały mu się straszne pustaki, ja się jak ulicznica nosić nie chciałam, zaczęłam być zazdrosna o wszystkie tlenione blondyny i samopoczucie poszło na łeb na szyje. tacy cisi faceci często mają jakiś ukryty problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne dziewczyny nie maja takich problemow. Piekne dziewczyny maja przystojnych facetow, wyksztalconych i z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma jakiś problem i każdy ma jakieś wymagania co do partnera/partnerki. Kobiety też chcą zmieniać facetów, wymuszają na nich zmianę przyzwyczajeń, zachowań. Dziś bardzo rzadko można być w 100% sobą, bo dziś partner/partnerka musi spełniać chore wymagania, jak nie spełni, to wymiana na inny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłas przynajmniej spróbowac, moze bys cos pry okazji zarobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stainless steel
To że nieśmiały nie znaczy, że frajer, który da się szybko omamić. Taki osobnik ma często większą od innych głębię przemyśleń i musi naprawdę poczuć, że jesteś jego warta, że może ci zaufać. Może się wydawać, że czasem robi krok w przód, a później 2 kroki w tył. Najbardziej docenia się to co zdobyte z trudem, długo wychodzone, wymarzone itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezedura. jak cos za duzo kosztuje to sie potem zaluje ze sie w taka inwestowalo. niewarta skorka wyprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonka
A może ta nieśmiałość, to również niewiara w siebie i jakieś kompleksy i taki facet myśli, że nie jest wystarczająco dobry dla ciebie? może on sam rzuca ci kłody pod nogi, bo chce być pewien, że to jego chcesz i to coś poważnego z twojej strony, jakby musi być najpierw pewien, musi poczuć się komfortowo, żeby dopiero mógł zacząć działać? a więc sprawdzi cię najpierw jak bardzo ci zależy? Wiem, ze to pokręcone, ale tak może być, nie zamykaj się od razu na te znajomość, może warto jednak jeszcze go trochę pozachęcać? Niestety wychodzi na to, że to ty musisz być tą stroną inicjującą, ale może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak też był nieśmiały i przez pierwsze 2 lata nie czułam się zbyt pewnie w związku, zapewniał mnie że jestem dla niego ważna, itd... ale czasem lubił się odsunąć na chwilę, strasznie mnie to wkurzało, choć trzeba przyznać że był troskliwy i był zawsze kiedy miałam problem czy kiedy byłam chora, ale dziś wiem że po prostu tacy ludzie chyba muszą być pewni swoich wyborów, muszą przemyśleć wszystko bardzo dokładnie, aby nie rzucać słów na wiatr, przynajmniej tak było w przypadku mojego miśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×