Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj dowiedziałam się, że moja kuzynka wyprawiła wesele za 80 tysięcy złotych

Polecane posty

Gość gość

Za wszystko zapłacili jej rodzice. Fakt, zabawa była świetna ale uważam, że to trochę przesada wydawać tyle pieniędzy na wesele. Tak sobie myślę, że jeśli ja kiedykolwiek będę chciała brać ślub kościelny to zamiast organizować takie wielkie wesele w luksusowym miejscu wpłacę pieniądze na organizację charytatywną albo pojadę na wspaniałe wakacje. Nie zrozumcie mnie źle, impreza mojej kuzynki wypadła wspaniale. Jej rodzice (i ona) są bardzo zamożni, kuzynka wyglądała wspaniale i mam nadzieję, że będą udanym małżeństwem ale dla mnie taka kwota to przesada. Przecież za to można już jakieś przyzwoite auto kupić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie w banie...ju z od razu wplacisz pieniadze z wesela lub ewentualnych jego kosztów na cele charytatywne...20 czy 30 tys?! to wplacc juz dzis!!! na co czekasz tépa strzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to obchodzi ile wydala jej wesele i jej kasa a tobie zal d**e sciska po trochu bo tez bys tak chciala ale niestety ... taka prawda nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie rozumiem w czym masz problem, jej pieniadze wiec wydaje na co chce, biedak nigdy nie zrozumie bogacza i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;15 - wyluzuj się. Mam dopiero 17 lat, żadne wesele mi nie w głowie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym moja rodzina ma podobny status materialny jak jej więc uwierzcie nie mam jej czego zazdrościc. Tak tylko się nad tym zastanawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widzisz wracaj wiec do lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje wydawała? :D Jak mnei to rozwala, ja swoje podejście do hucznych wesel mam, ale żeby nos wpieprzać w cudze sprawy? Widać, ze gul chodzi - status statusem, ale Twoi rodzice mogą nie być chętni do szastania kasa na Twoje weselowe widzimisię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoim marzeniem sa wspaniale wakacje, jej - wspaniala impreza. no to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej sprawa. Miala kase lub tez uscislajac jej rodzice mieli i mieli zyczenie ja wydac na wesele corki. Ich wybor i tobie nic do tego. Mogli wyrzucic przez okno albo wydac na kokaine. I nikomu nic do tego rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie najeżdżajcie tak na nią. Tylko mówi tak? Mi też by było szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ci się wydaje bo nie dysponujesz takimi sumami. Gdybyś była bardzo zamożną osobą, nie zwracałabyś uwagi czy to dużo czy mało, i było by Cię stać na takie wesele, datek czy sprawy charytatywne. Ba! I samochód też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×