Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mambaczarnajestem

Endometrioza i powikłania

Polecane posty

Gość Mambaczarnajestem

Mam podejrzenia tej choroby.Szukam kobiet,u których równiez wykryto ta chorobę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez sa podejzenia, jednym ze skutkow tej choroby to bezplodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy którąs choruje na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Od 3 lat bolało mnie ciecie po cesarce juz drugiej.Dopiero miesiac temu zmieniłam gina.Dowiedziałam się że mam 2 zrosty po lewej stronie a po prawej guza wielkości 5cm.Poprzednia gin nic mi nierobila zadnych badań.Ciesze się że zmieniłam gin ale ten mi wypisał DAYLETTE anty i nospe i czopki doo******cze.o tych tab anty zapomnialam wogole dopiero wziełam po drugim dniu miesiączki.Wymiotowałam po nich teraz boli mnie bardzo ta prawa strona i jak ide siusiu to jak sie podcieram to na papierze mam sluz z krwią.Bardzo boli mnie ten guz chyba,Przestałam brać te anty niewiem teraz co zrobić.Teraz muszę czekać aż lekarz przyjmię mnie na wizyte dopiero 18 listopada bo 11 lis jest swięto.Jak dajecie sobie radę z tym bolem.Błagam was pomóżcie. Mój facet jest zły bo niechcę uprawiać seksu may zgrzyty i to ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam endometriozę. Jednym z jej MOŻLIWYCH skutków są problemy z zajściem w ciążę a nie BEZPŁODNOŚĆ, na co sama jestem dowodem. Po laparoskopii w ciągu pół roku zaszłam w ciążę naturalnie. Moja kumpela z endo 3 stopnia również zaszła w ciążę szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to mam objawy strasznie bolesne miesiączki bardzo obfite torbiele endo. jestem po laparoskopii biorę naraje aby mieć większe szanse na dziecko należy laparoskopowo usunąć zrosty. ja mam dziecko i u mnie nie było problemów z zajściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×