Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Extraportfel co to jest ?

Polecane posty

Gość gość

http://e-m2m.pl/57f2ce0c23cc3 Pierwsza pożyczka za 0 zł na 45 dni Extraportfel.pl to sprawdzona marka na rynku szybkich pożyczek online. Platforma Extraportfel.pl w swojej ofercie posiada pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i błyskawiczny przelew. Pomagamy kiedy: - Pojawią się niespodziewane wydatki – zepsuta pralka, awaria samochodu - Piętrzą się liczne rachunki, a twój budżet się nie spina - Twoje kobiece oko wypatrzyło coś wyjątkowego - I wiele innych sytuacji… ExtraPortfel.pl to Maksimum komfortu, minimum formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatolijka
jak dla mnie korzystna oferta, wzięłam raz i jak będzie potrzeba to drugi raz wejdę na extraportfel. nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kustosz82
Znowu jakaś firma no name... Lepiej już skorzystać z firm, które są na rynku znane i pewne. Wonga np. ma dobrą ofertę pierwszej pożyczki. Mają też pożyczkę ratalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kustosz82, zgodzę się z Tobą. Cieszy mnie fakt, że polecasz naszą ofertę pożyczki. Pozwól, że napiszę o niej więcej. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kustosz82 masz w 100% rację. Ja np. kożystam z kredytów-chwilówek. Jedyną formą weryfikacji informacji na temat kredytobiorcy jest dowód osobisty i zaświadczenie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktakos
A jak to jest panie Tomaszu z kredytem w banku, a udzieleniem przez Was pożyczki? Mam kredyt samochodowy, tak więc czy jeśli złożę wniosek to dostanę pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem na stronce kredyty-chwilówki informację o promocji przy pierwszej pożyczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tiktakos, posiadając kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie będzie przeszkodą do otrzymania pożyczki w wonga.com. Oczywiście pamiętaj, że decyzję o udzieleniu pożyczki podejmujemy mając na uwadze Twoją zdolność kredytową. Zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinka0
Miałam styczność z kilkoma instytucjami finansowymi i szczerze mówiąc miałam wszystkiego dość. Miałam komornika na głowie a oprocentowania rosły. Dopiero kiedy wzięłam chwilówkę od extraportfela https://www.extraportfel.pl/ to wyszłam na prostą. Moja rada jest taka ,że lepiej nie pożyczać ale jeśli jesteście przyparci do muru to jedynie oni faktycznie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildWater
extraportfel jest bardzo dobrą firmą pożyczkową , która proponuje pierwszą pozyczkę do 2000 zł na okres 45 dni bez odsetek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×