Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiciuskiciunia

1000 zl za 2pokoje to dużo??

Polecane posty

Gość Kiciuskiciunia

Witam wraz z 2ma kolezankami znalazłam mieszkanie do wynajecia (2 pokoje z 3) za 1000zł za wszystko w krakowie jedyny minus to że wlasciciel 30letni kawaler bedzie z nami mieszkał znam go z widzenia bardzo sympatyczny mamy czas do soboty na decyzje jak myslicie to dużo? Srednio?? tanio?? Ps wyprzedzając pytania nie ma żadnych obaw z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icek peciek
będzie chciał abyście dawały mu doopy, nie polecam, chyba że nie widzicie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuskiciunia
Hm co do dawania d**y on jest gejem.. Wiec nie bardzo bylby nami zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że sporo choć nie wiem gdzie mieszkasz - ja osobiście sama wynajmuje mieszkanie za 1150 + rachunki. Kiedy rok temu szukałam mieszkania w ogłoszeniu pisało mieszkanie 2 pokojowe 40 metrów z hakiem itp. jak się okazało jest jeden pokój bo ten, który miał być drugim pokojem to tak naprawdę aneks kuchenny z salonem. Mieszkanie nie w pełni umeblowane ale okolica fajna :) miasto do 200 000 mieszkańców ale sama mieszkam tak więc za pokój sporo. Jak ja wcześniej wynajmowałam pokoje (to samo miasto) to płaciłam 250 ( dom jedno rodzinny, prawie 3 km od centrum miasta, mieszkańców 6) , następny 350 czasem 380 - zależało ( centrum, blok, domowników 5 ), ostatni najwięcej bo 400 , właściciel hochsztapler ( od centrum 3 km z hakiem ,dom pozostawiający wiele do życzenia , mieszkańców 6 do 7, wiecznie problemy z woda i ogrzewaniem bo właściciel nie płacił rachunków a zawsze pierwszy po pieniądze był (menda społeczna) - na całe szczęście sama teraz mieszkam.Powinnyście zobaczyć ile w waszym mieście inni płacą, czy warunki mieszkaniowe fajne i lokalizacja czy tez nie. Ja np. za 2 miesiące muszę tez wynająć pokój w Bielsku-Białej i jak już zaczynam się tam orientować w pokojach to jak widzę ogłoszenie za 500 w starym budownictwie z wersalka na środku i nic więcej to omijam szerokim łukiem bo to jakaś pomyłka dla mnie, podobnie jak 400,500 bez pralki w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×