Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Ale miazga!

Polecane posty

Gość gość
słuchać mi się nie chce, ale grafik płakał, jak projektował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powinien rozdziewiczyć Kasięszatanistkę1994? 1. Moorland 2. man on the moon 3. Ten typ 11 lat od niej starszy, który czasem z nią pisze i zwraca się do niej per "ruda" 4. Ktoś inny (napisz kto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty psycholko! Coto wogule jest? Tego nieda sie słuchać! Posłuchaj lepiej prawdziwej muzyki jak Korn, Slipnkot, Rammstein, Bullet for my Valentine, Bring me the Horizon, Suicide Silence, Linkin Park, czy Limp Bizkit a zobaczysz że to jest leprze nisz te twoje g***a. 130 104 wyświetlenia od stycznia 2010? Hahahahahaha! Linkin Park ma tyle w jeden dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 15.06 Ktoś kto lubi taki łomot bez składu i ładu nigdy nie doceni Linkin Park lub 30 second to mars. Ta dziewczyna jest niereformowalna i monotematyczna. Nie zazdroszczę jej facetowi o ile jakiegoś ma. Laska wałkująca w koło jeden temat. Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie trollujesz, to smutne że niektórzy uwazają komercyjny pop rock jak Linkin Park lub 30 second to mars za lepszy od metalu... cóż, niektórzy, jak ty mierzą jakość muzyki jej przystepnością dla nieosłuchanego odbiorcy, radze ci w takim razie zainteresować się disco polo :) A to, co na skutek braku osłuchania nazywasz "łomotem bez ładu i skladu" zostaw tym ludziom, którzy mają słuch muzyczny i potrafią słuchać tą muzyke. Widząc w niej tylko chaos ośmieszasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, kto lubi klasycznego Rocka z lat 60 i 70 też nie doceni LB, LP i 30STM Do reszty się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj gówniaro słucham rocka od lat 80. I nie uważam że jest to muzyka komercyjna. A ktoś kto słucha muzyki od której z mózgu robi się marmolada nie ma prawa mnie oceniać. A na disco polo sama się przerzuć lepiej ci to zrobi niż ten łomot. Może się w końcu ogarniesz. Nie musisz nawet komentować mojego posta bo nie mam zamiaru rozmawiać z takim półinteligentem jak ty. A teraz adios szczeniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ktoś kto słucha muzyki od której z mózgu robi się marmolada nie ma prawa mnie oceniać" Mówisz o osobach, które słuchają np. dubstepu czy innej dziwnej elektroniki? Bo na pewno nie o fanach metalu. Pełno fanów metalu to ludzie dorośli, z ustatkowanym życiem. Nie zauważyłam, żeby od tej muzyki robiła się "marmolada z mózgu". "Posłuchaj gówniaro słucham rocka od lat 80. I nie uważam że jest to muzyka komercyjna" Ależ Linkin Park jest bardzo komercyjną kapelą, jeśli chodzi o rock/metal to jedną z najbardziej komercyjnych na świecie. ". A na disco polo sama się przerzuć lepiej ci to zrobi niż ten łomot. Może się w końcu ogarniesz. " to ty się ogarnij, skoro bez powodu obrażasz dobra muzykę 🖐️ Półinteligentem jesteś ty, skoro obrazasz coś, czego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po raz kolejny powtarzam - to, że jestes nieosłuchany z metalem i słyszysz tylko chaos nie świadczy źle o muzyce metalowej, tylko o tobie, ze mimo to "krytykujesz" tą muzyke nic o niej tak naprawde nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do korzeni Metalu dorzuciłbym Cream, Blue Cheer, Uriah Heep, Hendrixa, Johnny'ego Wintera itp., a w latach 80-tych, to zaczęła się agonia muzyki rockowej (ten cały popularny wówczas Glam Metal, to w większości Pop z gitarami) która zaczęła się odradzać w latach 90-tych, za sprawą Stoner Rocka i Retro-Progu, a w totalnie klasycznej formie, w ubiegłym dziesięcioleciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś skończona idiotką wiesz. Żaden facet cie nie zechce a jeśli jednak jakiś przygłup połasi się na ciebie to współczuję twoim dzieciakom o ile będziesz takowe mieć. Właśnie takim ludziom opieka powinna zabierać dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkin Park to tez w zasadzie pop z gitarami :P gust muzyczny tej osoby, "słuchającej rocka od lat 80" zaczyna układać się w całośc :P Szkoda, ze tacy ludzie uważają się za lepszych bo słuchają bardziej przystepnej dla przeciętnego człowieka muzyki zamiast trudnej w odbiorze. I nie wytłumaczysz, że nie o to tutaj chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żaden facet cie nie zechce" To ciekawe, że praktycznie 2/3 metalowców których spotykam próbuje ze mną flirtować przy pierwszym spotkaniu i bynajmniej ich nie odstraszam :classic_cool: W ogóle twój post to jakies pasmo bluzgów, argumentów ad personam, ale jak widac nikt cie nie nauczył na czym polega prawdziwa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiaOdraza1994 jesteś z tych "mrocznych"? nie powinieneś teraz spać? pewnie nawet papier toaletowy w łazience masz w mrocznym złowieszczym kolorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię "łomot bez ładu i składu",ale niektóre "komercyjne wycia"też mi się czasem przydają.Cierpię na wycie nawykowe,jak mnie nikt nie słyszy to czasem podwywam sobie jakieś ,a weź wywyj ,Furię albo Kata cokolwiek,nie da rady:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale goovno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubię "łomot bez ładu i składu",ale niektóre "komercyjne wycia"też mi się czasem przydają" No i fajnie, ja nie mam nic przeciwko tej muzyce, tylko denerwuje mnie gdy ludzie piszą że takie komercyjne wycie jest lepsze, bo łatwiejsze w odbiorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to nie wiem czemu pełno idotów ma coś przeciwko metalowi, nikt wam nie każe go słuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×