Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

alkohol alkomat

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj wieczorem wypiłam 2 drinki - cytrynówka z lodem (między 19 a 21) tak po 200 ml.Dziś muszę jechać autem i tak kontrolnie wpisałam w wirtualnym alkomacie i wyszło, że dopiero o 17 będę bez %. Czy to możliwe? Tam wyszlo, że miałam ponad 2 promile, a czułam się - no lekko trącona ale nie pijana. Podobno taka cytrynówka ma 36% to prawie tyle co wódka a przecież jak wódka nie smakuje tylko jak drink. Dziś mnie głowa nie boli ani nic. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takich niepewnych sytuacjach idziesz do najblizszego komisariatu policji, prosisz o zbadanie Cie alkomatem i masz pewnosc. po co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te jednorazówki to dobry pomysł, ja mam zawsze kilka w apteczce. Kiedyś nawet porównywałam ich pomiar z alkomatem elektrochemicznym i wyniki były podobne, tzn. jak pokazał powyżej 0.2 to faktycznie tak było i poniżej 0.2 również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadanie, zdrówko perłą i nie siadaj za kierownice tylko pijj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata3
Taki alkohit start - jednorazówka, to wcale nie jest średni pomysł. Wszystko zależy od potrzeb. Zawodowym kierowcom na pewno przyda się alkomat, czyli wydatek kilkuset złotych w dłuższym okresie czasu na pewno będzie opłacalny. Z innymi kierowcami może być różnie. W końcu każdy, kto codziennie dojeżdża do pracy w tygodniu pozwoli sobie na jedno piwo wieczorem i to do rana spokojnie wyparuje. Weekendy i wyjazdy to już owszem często inna sprawa. Wtedy warto na wszelki wypadek mieć przy sobie coś, co podpowie, czy już można usiąść za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od niedawna alkomatów dostarczonych przez sendpol24.pl i jest znacznie lepiej pod względem trwałości. Wcześniej musiałem wymieniać mniej więcej po 3 miesiącach regularnych pomiarów. Teraz nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie potrafiłabym uwierzyć pomiarowi z takiej jednorazówki - nigdy nie wiadomo, na ile jest dokładna. Lepiej tu https://lucann.pl/alkomaty-wszystkie.html zakupić alkomat w okazyjnej cenie - w końcu to wydatek na lata, warto zainwestować w coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariksa

Dziewczyny chcę kupić facetowi na okrągłe urodziny alkomat, kilka razy wspominał że chciałby coś takiego kupić, tylko jak zaczęłam przeglądać neta to można osiwieć, mnóstwo rożnych modeli i rozstrzał cenowy duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia

Miałam podobny dylemat i zdałam się na faceta. Jeżeli kupuje się elektronikę, to najlepiej skonsultować się z obdarowywaną osobom, to będzie mniejsze ryzyko wtopy prezentowej. Kupiliśmy alkohit x8. A dlaczego ten? Bo ten widzial u kumpla z pracy i mu się spodobał. Jak dla mnie ok, bo dokładny, a też z niego czasem korzystam i nie mam problemów z obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariksa

widziałam, że ten alkohit to ma sporo rożnych modeli, powiedz mi jeszcze czy czesto tego typu sprzęt trzeba kalibrować?? Konsultować się nie mogę, bo chcę zeby to była niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adarai

Każdy alkomat ma licznik pomiarów, więc jak przekroczysz limit lub raz do roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×