Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mowidka

allegro, co robić,

Polecane posty

Kochani, kupiłam na allegro wode perfumowaną, zaraz po zakupie czyli 21listopada zapłaciłam przelewem internetowym, w piątek pisałam do sprzedającego że nadal nie mam przesyłki, dzis dostałam meila iz mam przesłać pieniadze na podany nr konta, ponieważ on nie dostał wpłaty, ale nr konta podany w meilu różni sie od numeru konta na "strona o mnie" i teraz nie wiem co robić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałaś oszukana. moim zdaniem tylko idioci robią zakupy przez allegro to jest dobra stronka do przegladania sobie z nudów rzeczy ale nie do zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę tablica.pl tylko że wybieram sobie osoby z mojego miasta i z ręki do ręki odbieram towar i za niego płacę nie bawię się w kurierów czy pocztę. Nigdy nie dam się zrobić w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzenie przelewu mu przeslij i sprawdz czy aby na pewno na odpowiednie konto przelalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmmmaa
nie wysłałaś czasem przelewu na konto payu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numer konta na które przelałam pieniądze jest identyczny co w strona o mnie całkowicie inny numer konta podał mi dziś sprzedający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmmmaa
podaj nick sprzedającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgfdsff
No to napisz kretynowi i zrób screena z numerami kont nim pozmienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj namiar na tego sprzedajacego albo sprawdz raz jeszcze co on tam pisal na str o mnie adekwatnie tego konta i wplat to raz,a dwa - poczytaj komentarze,moze juz mial taka sytuacje/ trzy - jesli duzo sprzedaje,to moze sie mu zdarzac pokickac co nieco, tu wtedy trzeba cierpliwie jak dziecku,a potem ominac szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze zwrocilas mu uwage na to,iz to inne konto i np.poprosilas o wyjasnienie/ poza tym zaraz po wplacie,ktorej dokonalas,to wypadalo maila wyslac a! i jak do niego piszesz,to nie poprzez odp.na maila (moze sie ktos podszywa) tylko przez dana aukcje na allegro napisz dla pewnosci, ewentualnie zwrocisz sie do allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfcrtgyhj
Ja kiedyś miałam taką sytuację, że wpłaciłam pieniądze, za książkę, kupioną na Allegro, na konto, które podał sprzedający w aukcji. Niedługo potem miałam telefony: od pani z banku i od sprzedającego, czemu nie wpłaciłam za książkę. Pani z banku dzwoniła do mnie i powiedziała, że mam podać właściwy numer konta, bo osoba, której dane wpisałam, nie jest właścicielem konta, na które wpłacałam i pieniądze są na bankowym koncie przejściowym. Ja to samo powiedziałam sprzedawcy i wkrótce podał mi swoje dane i swój nr konta, bo wcześniej podał nr konta, chyba żony, czy kogoś z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma sporo negatywow i to swiezych a koles sie tlumaczy z zaistnialej sytuacji czy po prostu zażądał wpłaty i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa..
No wiec prosta zasada: nie kupować od ludzi, którzy mają negatywy i to jeszcze swieze. nawet perfum za 11 zł. Swoją drogą chyba przezyjesz stratę tych grosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzac po komentarzach,to juz polowa sukcesu,ze koles w ogole maile pisze :) oczywiscie rozumiem,ze komentarza jeszcze nie wystawilas,jak co poniektorzy nadgorliwcy (a to czasem dobra karta przetargowa) zrobilabym tak - napisalabym konkretnego maila do niego ujmujac calą historie w nim (aby ten jeden mail wystarczyl dla allegro) w sensie kupilas wtedy,zaplacilas wtedy na to konto, dajesz potwierdzenia zaplaty, piszesz mu to , co on ci odpisal i co o tym myslisz, np.kwestia wplata pominieta jakos ci wiele nie mowi,bo ty kasy nie masz,a skoro pominieta, to moze powinnas ja otrzymac z banku spowrotem,czyli zaplacisz pozniej. chyba,ze on pominal,o co chodzi?> niech ci wyjasni i njuz i od jego odpowiedzi zalezy czy dostanie upomnienie od allegro czy nie, tzn.czy napiszesz do allegro,ale o tym mu nawet nie wspominaj. bo komentarzy to on siue nie boi,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowidka!!!!!!!!!!! ty sobie z nas jaja robisz??? super, pominal *(przeoczyl)wplate i ci wysle,koniec tematu, bo zdaje sie ,z\e nie masz co placic juz i on to ci napisal, a ty sie czepiasz nie wiem czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjgyjtgukukil
"jakos ci wiele nie mowi,bo ty kasy nie masz,a skoro pominieta, to moze powinnas ja otrzymac z banku spowrotem,czyli zaplacisz pozniej. chyba,ze on pominal,o co chodzi?> niech ci wyjasni i njuz" Niektórzy są tępi. :o To znaczy, że wśród wielu przelewów nie zauważył akurat tej wpłaty. :o Zdarza się, jest tylko człowiekiem. Skoro wodę wyśle to poczekać kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam mu jeszcze czas bo wredna nie jestem, ale jeżeli nadal będzie iż wpłaty nie ma to już tylko pisać do allegro że to oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłe chłe chłe klawiaturnik
"moim zdaniem tylko idioci robią zakupy przez allegro to jest dobra stronka do przegladania sobie z nudów rzeczy ale nie do zakupów." Wielki biznesman co boi się interesów na allegro robić :-D Nie wiem, może jestem idiotą ale potrafię liczyć. A rachunek jest prosty - nawet jeśli zostanę 1 na 10 zakupów oszukany, to przy różnicy cenowej pomiędzy sklepami stacjonarnymi a cenami na allegro i tak jestem do przodu. Więc trzęś tyłkiem dalej wieki, zadłużony po uszy kapitalisto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz napisał że wodę wyśle, bardzo mnie zaniepokoiło iż numery kont sa inne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedle mojej wiedzy sie nie da
mi sie nigdy nie zdarzylo byc oszukana na allegro, raz tylko był problem z wysyłką ale w koncu towar otrzymałam, mało tego, otrzymałam jedną sztukę więcej niż zamawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×