Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Auchan nowy sposób okradania ludzi

Polecane posty

Gość gość

Jestem przerażony tym co dzieje się w sklepach Auchan. To już jest jawne złodziejstwo! Po tym jak zmienili nazwę z Real ten sklep otwarcie okrada klientów przy całkowite bierności organów ścigania. Po pierwsze ich karty ONEY. Miały to być karty takie same jak poprzednie Sygma Banku, a to zwykła lichwa wykorzystująca niewiedzę klientów. Jak nam ją wciskają to mówią o braku opłat, o nieoprocentowanych ratach za zakupy. O prezencie 100 zł na "dobry początek". A to wszystko jedno wielkie kłamstwo. Żadnych nieoprocentowanych rat tylko lichwiarski kredyt w wysokości 9,88 % miesięcznie! Biada temu kto poszalał i kupił u nich coś droższego bo teraz będzie musiał dać sklepowi Auchan dwa razy tyle co co cena w promocyjna. Oczywiście Auchan mówi że to wina niedouczonych kasjerek i nieuczciwych pracowników ONEY wciskających te lichwiarskie karty, ale to jedna sitwa. Drugą sprawą są kupowane u nich produkty. Teoretycznie mają one gwarancję. Tylko teoretycznie. Na raty kupiłem u nich laptop DELL. Zaraz po kupnie zauważyłem że nie działa on prawidłowo. Wyłącza się, ekran robi się czarny, nie można z niego całkowicie korzystać. Zgłosiłem to kilka dni po kupnie myśląc ze oddadzą mi pieniądze. Nic z tego oni nie odpowiadają za wady sprzedawanych towarów - tak mi powiedział kierownik w sklepie Auchan. Dopiero po dwu miesiącach łaskawie zgodził się bym przyniósł sprzęt do naprawy. Teraz na "naprawę" czekam już 4 miesiące. A kierownictwo sklepu śmieje się że jeszcze potrwa kilkanaście miesięcy. W ten sposób Auchan okrada klientów, Nie dość że ukradli mi pieniądze na laptopa który miał być na nieoprocentowane raty to jeszcze każą płacić lichwiarskie odsetki, za laptopa który stoi teraz u nich na zapleczu, albo go wciskają kolejnemu durniowi który robi u nich zakupy. PANIE ZIOBRO CHROŃ PAN POLAKÓW PRZED ZŁODZIEJAMI ! Czy dobrą zmianą ma być zmiana Amber Gold na Auchan+ONEY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×