Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ustalenie ojcostwa

Badanie na ustalenie ojcostwa powinny być obowiązkowe przy każdym dziecku

Polecane posty

Gość Ustalenie ojcostwa

Facetowi czasem jest głupio robić takie badania, a jakby państwo samo robiło je z urzędu w każdym przypadku, to zniknąłby problem męskiego wstydu i każdy by wiedział od razu, czy dziecko jest jego, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ludzie powinni robić w własnym zakresie po odebraniu dzieciaka ze szpitala i nie tylko ojcowie ale i też matki ja kiedyś słyszałam że rodzice dostali niby dwie bliźniaczki tylko że w szpitalu jedną podmienili dziewczyna swoją siostrę poznała dopiero jak wyjechała na studia do większego miasta i tylko poznały się dzięki temu że były bliźniaczkami a ile jest dzieci co pozamieniali w szpitalach i o tym się nigdy nie dowiedzą bo nie mają bliźniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro nam, że nie masz takiej pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po Co taki ojciec wspolzyje z matka dziecka skoro nie jest jej pewien ze jest mu wierna? Z taka nawet nie warto zaczynac. A przy watpliwosciach powinno dziecko sie dowiadywac jak dorosnie ze jego ojciec nie byl pewny do niego i myslal ze matka sie puscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po Co taki ojciec wspolzyje z matka dziecka skoro nie jest jej pewien ze jest mu wierna? Z taka nawet nie warto zaczynac. A przy watpliwosciach powinno dziecko sie dowiadywac jak dorosnie ze jego ojciec nie byl pewny do niego i myslal ze matka sie puscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie że w szpitalu dadzą wam wasze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest w ogóle jakaś totalna abstrakcja że ktoś może mieć co do tego wątpliwości. Co Wy macie za baby że się w ogóle nad tym zastanawiacie? Niech Ci którzy żyją w tych swoich dziwnych związkach, w których nie wiadomo czyje jest dziecko robią badania, ale dla większości to by była głupota, zupełnie niepotrzebne badanie. Niech Ci którzy mają wątpliwości mają też odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustalenie ojcostwa
Ale czasem ktoś nie ma odwagi - nie każdy jest bohaterem. A potem musi płacić na nieswoje dziecko, więc mamy do czynienia z tragedią. Państwo to powinno rozwiązać obowiązkowymi badaniami i temat wstydu zostałby rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;14 badania na koszt panstwa? Chyba cie porypalo plac za badanie to sie dowiesz a wstyd ci bedzie jak sie okaze ze to twoje a dziecko po czasie sie dowie ze tatus myslal ze nie jest jego tatusiem. Po Co robisz prostytutce dziecko nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oto przykład faceta XXI wieku: "nie mam odwagi", "jakoś mi głupio" - niech ktoś zrobi to za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich powinno sie kastrowac zeby mieli pewnosc ze to nie ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustalenie ojcostwa
Piszę to z troski o facetów, którzy nie zrobili badań i teraz wychowują cudze dziecko, a alimenty muszą płacić w razie czego, niezależnie od tego, czy chcą, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że facet kocha warunkowo, do czasu aż się nie dowie, że to nie jego nie znaczy, że wszyscy mają za to płacić - masz wątpliwości zrób sobie test, a w szpitalach to już chyba teraz rzadko istnieje możliwośc podmiany? Moje dzieci były ze mną cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, jakiej odwagi tu trzeba? Przecież matka dziecka nic nie musi wiedzieć. Zamawia się pakiet do pobrania próbek, sam facet pobiera od siebie i od dziecka ślinę z policzka, wysyła pocztą, albo kurierem próbki' po kilku dniach otrzymuje się listem poleconym wynik (można z opcją post restante i wtedy nie przychodzi do domu tylko się odbiera na poczcie). Całość kosztuje ok. 600zł. Jak się nie ma 100% pewności to lepiej zrobić i wydać te 600zł niż się wpakować w kłopoty na następne 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci faceci sami są sobie winni, że nie zrobili badań, bo nikt im nie bronił. Jak żona Cię zdradza to oczywiście nie zapytasz: "kim jest ten golas w naszym łóżku" bo ci głupio i nie każdy musi być bohaterem. Niech państwo to sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem przeciwna takim testom swiadczy to o braku zaufania ze strony meza! Po za tym sama mam dwojke dzieci i kazde z innym maz tego nie wie i kocha jak swoje. Jest dobrym wrazliwym czlowiekiem i troszczy sie o moje dzieci. Teraz planujemy trzecie i mam juz kilku dawcow na oku, zobaczymy co z tego bedzie. A tak gdyby te testy byly obowiazkowe i moj maz sie dowiedzial! Wole nawet nie myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze zamiast tego kazda kobieta ktora oszuka faceta, wrobi w ojcostwo powinna z wlasnej kieszeni oddać wszystkie wyludzone pieniadze(alimenty)plus zaplacic kare finansowa. Nie bylo by tyle oszustw jakby sie takie szmaciary karalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora bedac
w zwiazku malzenskim urodzila dziecko pozamalzenskie powinna byc skazywana na smierc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślacie sobie problemy. 100 lat temu to faktycznie kobieta mogłaby w ten sposób oszukiwac, ale dzisiaj? Może w urzędzie stanu cywilnego przed ślubem powinni cnotę sprawdzać bo pan młody sam nie potrafi i "mu głupio"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na winowajcy czapka gorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zdradzająca męza powinna ponieść za to karę ,a nie jak mąz zdradzi ją to zaraz lament i karanie męza ,a gdzie karanie kobiet zdrada jest zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za robieniem tych badań i karania za zdradę a nie kobieta wystawia facetowi walizkę powinno jej tez wystawić walizkę za drzwi i odebrać dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna rodzicielstwa jest tylko kobieta! 40% mężczyzn w Polsce wychowuje nieświadomie nie swoje dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wydaje sie, ze każdy facet przed spłodzeniem dzieci powinien przejsc obowiązkowo testy psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×