Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka__23.

Badoo - o co chodzi z tym, że któryś ze znajomych rzekomo napisał o mnie post?

Polecane posty

Gość karolinka__23.

O co w tym wszystkim chodzi? Miałam na Facebooku kilka powiadomień o tym, żeby sprawdzić co napisali o mnie znajomi. Musiałabym się tylko tam zalogować (na Badoo). Z racji tego, że ten portal cieszy się złą sławą (jest to portal o profilu randkowym, w którym trudno jest usunąć potem konto) nie miałam nigdy zamiaru się tam zalogować. W dodatku podobno te wiadomości od "znajomych" wcale nie są wysyłane od nich, tylko przez "Badoo", które chce się w ten sposób rozpromować. Czy Wy też mieliście takie wiadomości, i jeśli się z ciekawości zalogowaliście, żeby to sprawdzić, czy rzeczywiście były to wiadomości od znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnnio
boże zwykły chwyt reklamowy ja dostałam kiedyś podobny sms że niby w skrzynce mam nieodebrane wiadomości i żeby je odczytać miałam wysłać do nich sms za ok 4zł to bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejlalejlalejla
a czy ktoś wie czy to się da zablokować zeby nie przychodziły na maila bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
na FB ustaw w powiadomieniach, ze nie chcesz otrzymywac maili a przy takiej wiadomosci tez mozesz kliknac, zeby juz ci wiecej nie pokazywalo od Badoo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka__23.
niemniej jednak przez badoo poznałam kilku czarnoskórych chłopaków z wielkimi penisami i nareszcie jestem zaspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninuno
tak,to znajomi odp na pytania o Tobie ale najpierw ty musisz odp na pyta o nich zeby poznac co powiedziala jedna osoba pytan ok 20 zeby nie dostawac tego w ust zanazcz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka__23.
właśnie pojawił się stały składnik kafeterii - podszywacz ;) Dzięki za radę, zablokuję te wiadomości. Ale w ogóle są one o dziwnej treści, dotyczącej również erotyki. Są nawet dodawane przez "znajomych", z którymi nie rozmawiałam nawet kilka miesięcy :( Każą tylko, żeby się zalogować na Badoo, żeby to przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba przy kompie
Ja z ciekawości kliknęłam, bo mnie powiadomiono, że niby ktoś znajomy o mnie jakieś świństwa powypisywał :O I jak kliknęłam, to mnie zarejestrowało POD IMIENIEM I NAZWISKIEM na jakimś gównianym portalu randkowym! :O Chamstwo i żenua, nie wiem jakim cudem to nadal się trzyma na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka__23.
w czasie spowiedzi zaglądam księdzu pod sutannę po czym dokonuję na nim zuchwałej kradzieży kieszonkowej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka__23.
tak, tak, podszywaczu i jeszcze skarpetki mu kradnę, bo nie mam swoich :P a co do Badoo, to powinni zamknąć ten portal raz na zawsze. Bo dziwne, że niby piszą na mój temat osoby, z którymi nie gadałam od wieków, albo takie, z którymi nie mam "na pieńku" i dlaczego więc miałyby pisać takie rzeczy. To Badoo to jedna, wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretnie konkretna
facebook jest popierdolony, ciesze sie ze nie mam tego gowna, wykasujcie konta z tego kurwidołka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
sciema, sciema, kiedys miala na mailu info, ze ktos do mnie cos napisal, jeden to byl moj znajomy, a druga szwagierka, wiec nic podejrzanego. Zarejestrowalam sie tam, zeby zobaczyc co to w ogole jest i zadnych wiadomosci od nich tamze nie mialam. Jedna wielka sciema i G O W N O!! Jak chcialam konto usunac to pisali, zeby cos tam zaznaczyc i nie logowac sie wiecej, a oni w ciagu 7 dni usuna sami. Po jakims czasie sprawdzilam, bo znow mi przyszlo info, ze ktos cos tam do mnie napisal. Zdziwilam sie, probuje sie zalogowac i voila!! Bez poroblemu! A minely chyba 2 czy 3 miesiace. No i znowu chcialam usunac to konto (to samo, ktore mialo byc usuniete po 7 dniach!!) i dostalam maila od Badoo, ze usuna po 30 dniach!!! Nawet nie probuje tam wlazic, bo sie pewnie wciekne jak zobacze, ze nie jest usuniete, a napisza mi, ze usuna za 180 dni na przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to tak...
gowno ktore ciezko usunac:O jeszcze zadaja pystania czemu chcesz usunac moze zastanow sie raz jeszcze albo mamy prawo wiedziec czemu :O Usuwalam dwa razy i ciagle wraca to gowno. Po 2 usunieciu napisali mi ze ich zatkalo:O swinstwo i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
A na fejsie konto mam i nie zamierzam usuwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
jak to ich zatkalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretnie konkretna
usuwajcie tego fejsa, tylko gimgowna sie w to bawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba to tak...
no jak chcesz usunac konto to sie pytaja czemu itd a ja nic nie wpisalam tylko kliknelam kontynuuje usuwanie konta i wyszkoczylo teraz to nas zatkalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ciekawe ciekawe
hahhaha, przypomina mi sie, ze ja chyba tez cos takiego mialam!! Zatkalo ich, ale konta nie usuneli :P Ty tam wyzej, nie bedziesz mi mowic skad mam usunac konto, a skad nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka__23.
dobre z tym "zatkaniem' :) Co za niepoważny portal. I jeszcze mają czelność się pytać, dlaczego ktoś chce usunąć konto :-O A Facebooka sobie zostawię, jeszcze mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu w sprawie
ale macie problem Sama tez zostalam zaproszona na badoo, zeby sprawdzic wiadomosci, które rzekomo do mnie przyszly, zalogowalam sie, bez zdjecia, nawet jakis czas, gdy dostawalam od nich maile logowalam sie tam, zdarzalo sie ze rozmawialam z innymi osobami które sie do mnie odezwaly...a kiedy znudzilam sie, po prostu, przestalam otwierac wiadmosci ktore przychodzily z badoo, od razu je wyrzucalam do kosza i w ten sposob po jakims czasie przestali do mnie wysylac wiadomosci, najwazniejsza zasada w takich sytuacjach to ignorowac wiadomosci, nie otwierac ich tylko usuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest jak skasować konto na badoo: http://badoo.blox.pl/2012/09/Jak-usunac-konto-z-Badoo.html Po usunięciu konta nie można się tam logować przez 30 dni. Bo inaczej znowu będzie aktywne. O co chodzi z tym badoo? Nie sądzę, żeby ktoś z twoich znajomych pisał o Tobie post. To jest ich sposób reklamy, żeby więcej ludzi się tam rejestrowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×