Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maturzystka2012

Boję sie że nie zdam matury:(Nie wiem już co robić.Pomóżcie!!

Polecane posty

W tym roku piszę maturę,jestem w LO zaocznym dla dorosłych nauka dobrze mi idzie.Jednak strasznie boję się matury,czego się chwycę to rezygnuję bo myśle że nie dam rady. Każdy dzień od lutego ucze sie słówek i czytam lektury do matury z polaka,rozwiązuję też dużo zadań z matmy.Choć rozwiązuję próbne matury które zdaję,nie umiem się przestawić.Boję sie matury z niemca-ustnej.Umiem coś powiedzieć ale boję sie że nie dam rady.Nie wiem co zrobie bez matury.Chciałam iść na zootechnikę ale powoli rezygnuję bo boję sie że nie dam rady.Mam strasznie niską samoocenę:(Poradzcie coś.PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie taki
diabeł straszny jak go malują;) Dasz radę, a stres jest naturalną koleją rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewazneee
Trzeba było się uczyć a nie dzieci robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz w siebie :)
Uwierz, że matura w porównaniu do sesji to pikuś tyle, że bardziej decyduje o przyszłości. Ale w cale nie jest trudno ją zdać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
ja opierdole dziewczyno żen Jestem 4 lata po maturze. Studiuje architekture. Studia to jest sajgon, matura co pol roku. MAtura to bzdura. Wez przestan. SMiac mi sie chce jak ktos mowi, ze z jezyka nie zda. Przeciez to kompletnym downem trzeba byc zeby tego nie zdam. Poziom jest zalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie taki
Troszkę bać się rodziców to nie jest źle:P dzieki temu masz mobilizację;) Teraz nie jest trudno zdać maturę. Głowa do góry. Za kilka miesięcy zostaną tylko fajne wspomnienia i bedziesz się smiać. Zobaczysz, że tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
No tylko sie ucz bo sa tacy do dokonali nie zdania maytury ale znam takie tumoki co zdaly mature, ze da sie byc idiota i zdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
Na jakies? I to mnie wkurwia w dziejszej debilnej mlodziezey. Jakiej a po co na jakiej? Moze jeszcze do szkoly prywatnej na kurwa teologie, politologie, socjologie, stosunki miedzynarodowe lub europeistyke a potem dziw sie, ze nie amsz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
Ile masz lat? Jak powyzej 23 to bez sensu. Dizs poza kierunkami technicznymi, na Akademii Morskiej nie oplaca sie studiowac. Po chuj np. studiowac Biologie, Polonistyke, Prace Socjalna itd? Nawet Biotechnologia jest chujowa. Jak nie masz znajomosci w zadnej z wyzej wymienionych branz idz na cos specjalistycznego technicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19lat.Tylko właśnie najbardziej interesuje mnie praca ze zwierzętami,jednak nie wiem czy zootechnika to opłacalny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
A masz pojecie,ze 90% absolwentow zootechniki jest na bezrobociu? Wiesz, ze to zawod potrzebny gdy byl Prl i ludzie mieli gospodarstwa a teraz dostaja jednostki prace? I to tez z plecami? Znam 3 osoby po tym kierunku ZADNA nie ma pracy w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
Zanim pojdziesz na studia, nie idz slepo przed siebie jak krowa na rzez ale rozmawiaj z ludzmi, dowiaduj sie, czytaj czy to ma sens. Idz na uczelnie, porozmawiaj z ludzmi co studiuja ale nie z tymi z 1, 2, 3 roku ktorzy nie sa realistami ale z tymi z 5. Oni juz wiecej wiedza. Nie cyztaj ofert uczelni to populistyczne gadania i pokazanie samych plusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
No nastepna marzycielka. To powiesz to sobie za 5 lat jak zdasz sobie sparwe, ze te lata minely jak z bicza strzelil a Ty jestes w wielkim smierdzacym gownie. Bez doswiadczenia, z chujowymi studiami, majac 26 lat jna karku. Potem zalozysz to topik: Ten jraj jest chory ptracuje za 1500zl a mam wyzsze wyksztalcenie. Tak masz= chujowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
Zalezy w jakim regionie mieszkasz. Np ja mieszkam nad morzem, niedaleko kursuja promy. Potrzebni sa tlumacze szwedzkiego, zarabiaja po 5 kola. Potrzebni sa tez marynarze. Zawsze medycyna, stomatologia jest w cenie. W dobie zaoczniakow prawo to gowno, na bank gowniana praca. Kierunki sciesle. POLIBUDA! Trudne studia to nie human ale oplacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w ogole nie uczylam na probnej nawet wypracowania z języka nie napisalm ( chociaz zdalam ) a maturka wszystko ok pozytywnie :) ale ja ogólnie glupia nie jestem wiec moze dlatego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
Muszisz isc tak by Cie calkiem nie nudzilo, ale by to mialo sens. Bys nie znarnowala bezsensownie tych lat. Spytaj rodzicow co Ci radza, rodzice zaqwsze madrze poradza. TYLKO NIE PRAWO. Bo teraz je skonczyc moze kazdy, rodzice mysla, ze to strzal w 10, bo prestoiz a to gowno. Na aplikacje dostaje sie malo kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
musisz sie rozejzec. Nie znam Slaska, popytac znajomych, bardzo duzo rozamawiac z ludzmi, ale madrymi, sluchac opinii i czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GFGFGFDSGFSGFDSGFDG
musisz sie rozejzec. Nie znam Slaska, popytac znajomych, bardzo duzo rozamawiac z ludzmi, ale madrymi, sluchac opinii i czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie matmę lubie i idzie mi najlepiej.A rodzice to porażka oni sie na niczym nie znaja żadne z nich nie ma studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×