Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enenenene

brak chęci do pracy

Polecane posty

Gość enenenene

Nie pracuję, szukam pracy, ale nie jako sprzedawca. Mam wyższe wykształcenie i chciałabym robić coś w czym mogłabym się rozwijać. Wszędzie niestety są ogłoszenia na sprzedawce, doradce itp. a ja mam już dość takiej roboty. Pracę w biurze ciężko znaleźć i w taki oto sposób siedzę na bezrobotnym już 3 rok. :( Dobija mnie to ale poki mam za co żyć nie pojde na sprzedawcę za 1200zł!!! Zapewne będziecie mnie wyzywać od leni ale ja znam swoją wartość. Co innego gdybym nie miala co do gara włożyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to leż na tapczanie i "znaj swoją wartość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedawca , to lepsze niz plaszczenie d**y za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enenenene
Z tym się nie zgodzę. Jako sprzedawca nie masz możliwości rozwoju a pracując w biurze zazwyczaj masz szanse na awans, rozwijasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja wartość??? a co ty w ogóle umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracując w biurze zazwyczaj masz szanse na awans, rozwijasz się x wklepując faktury i odbierając telefony rozwijasz się? awansujesz? na kogo? twoje pojęcie o pracy biurowej jest ŻADNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w biurze juz 10 rok, to 4 firma. W zadnej nie bylo szans awansu, a poza swoja praca w jednej musialam dodatkowo sprzedawac, w drugiej zajmowac sie telemarketingiem. Mam doswiadczenie w kilku zawodach. Duza wiedze. Zarabiam 1600 - cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLSKA!!! skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w identycznej sytuacji jak ty,normalnie jakbym o sobie czytała. Też mam wyższe wykształcenie ,chciałam się rozwijać i jednocześnie odciąć się od handlu i wiesz co zrobilalam ? W akcie desperacji zaczęłam szukać staży. W wieku 28 lat dostałam się na staż do urzędu i już tam zostałam. Musisz od czegoś zacząć. Ps. Praca w biurowa wcale nie jest taka kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mozna robic w zyciu aby nie chodzic do pracy w ktorej robi sie co dziennie to samo ??? nie nawidze nudy rutyny odbebnienia 8 godzin robiac w kolko to samo !! nie lubie ludzi zatem chcialbym taka prace w ktorej mialbym jak najmniej z nimi stycznosci tak tez bym chcial kiedys zyc z dala od ludzi co moze robic taki czlowiek? sa jakies zawody w ktorych bym sie odnalazl ? meczy mnie ta wspolczesnosc i ten konsumpcyjny styl zycia dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże , jacy to ludzie są teraz wartościowi. Skończy nieuk byle jakie studia, a wymagania jak po Oksfordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enenenene
Sorry, uważam że nie mam wygórowanych wymagań, po prostu nie chcę pracować w handlu!!! Czy to tak wiele? Skończyłam studia, do tej pory pracowałam głównie w handlu i mam tego po prostu dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie wytrzymal w zadnej z takiej pracy ktora ogranicza czlowieka do przebywania w jednym miejscu i ktora jest ciaglym powtarzaniem jednego mnie sie to kojarzy z obozem pracy przymusem nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enenenene
i nie jestem nieukiem, nie obrażaj mnie. Na studiach miałam jedną z najwyższych średnich i chciałabym od życie czegoś więcej niż nadskakiwanie klientowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci zerec daje i ubiera??sorki przez 3lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakiś pomysł na siebie? Co byś w tym biurze chciała robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enenenene
a kto ci zerec daje i ubiera??sorki przez 3lata? X a to już nie powinno Cie interesować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chupakabra
W sumie to Cię rozumiem, kiedyś pracowałam fizycznie w anglii - magazyn, hotel, restauracja- i ta forma pracy mnie nie przerażała, ale po tym jak trafiłam na kilku jełopów z miotłą w d***e, odechciało mi się być popychadłem i wyhodowałam w sobie rodzaj fobii. Wróciłam do nauki (s. techniczne) i chcę teraz zdobyć fach, bym przynajmniej miała świadomość, że umiem coś więcej niż poniżać podwładnych z biedniejszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w uk ale zanim tu przyjechalam to skonczylam studia i moja ostania praca w Polsce byla praca w biurze turystycznym. Kiedys znajomi z Francji zapytali sie co robilam przed przyjazdem o szkoly itp. a wiec mowie im studia, praca w b.turystycznym a oni zdziwieni ze po studiach pracowalam w biurze turystycznym a nie w jakims biurze. taka prawda, w Polsce po studiach to na kasie sie pracuje, przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to bzdura że w biurze się rozwijasz, masz szansę na awans i podwyżki :) Czasem tak jest a czasem nie. Po drugie nikt cię nie zmusza do szukania pracy jako sprzedawca, ale sama sobie szkodzisz bo z każdym miesiącem nieaktywności zawodowej tracisz na wartości i spadają Twoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy. Już lepiej w tym czasie kontynuować naukę. A skoro nie ma zapotrzebowania na Twoje usługi to pomyśl o własnej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczyla smieszne studia i siedzi u mamusi na garnuszku ja bym cie pogonila z domu ino szum DO ROBOTY JA CHWYTALAM SIE WSZYSTKIEGO I NIGDY PUSTEGO CV NIE MILAM WIEC dzis mam dobrze a ty coz czekaj tak do 40 napewno wtedy znajdziesz cos hahahah a mozna liczyc na p bogatego meza ok ale marne masz sznase u siebie na wsi s skonczyla smieszne studyika i mysli ze SZCZYT MARZEN TO BIURO OJ DLUGO W TYCH POLSKICH LBACH NIC SIE NIE ZMIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak kto ale ja wiem jedno jesli praca to taka aby sie nie narobic ale zarobic albo jesli nie zarobic to taka ktory bede lubic :) no i czasowo nie moze mnie ograniczac nie wyobrazam sobie sedziec latem np w Banku caly dzien do 17stej gdy inni sobie spacerkuja w blasku sloneczka zatem dla kazdego co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chupakabra
11:42 oczywiście nikt twoich słów nie zweryfikuje, więc możesz się przechwalać jaka z ciebie rozsądna istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza że na rynku są setki zawodów: nie tylko sprzedaż i prace biurowe. I nic dla siebie nie znajdujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie wiesz w jakiej pracy sie widzisz, to jak mozesz ja znalezc? A co to znaczy "zarobic"? Tzn. ile? I co to znaczy "nie narobić się" - co umiesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt ze ja jej weryfikuje i wprowadzam w zycie :) kazdy niech sobie orze jak moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty takiego studiowałaś? Jeszcze powiedz, że jakąś administrację czy coś tego pokroju i teraz masz wymagania z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jednego nie rozumiem, a mianowicie ze chcialabys awansowac i jednoczesnie nie narobic sie. Nie uwazasz, ze sobie przeczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mylicie osoby tutaj piszace czy uwazacie ze trzeba studiowac aby moc zarabiac? niech studiuja ci co tak mysla ich myslenie zycie samo zweryfikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem jogurt z kuleczkami
Piszesz, że masz dość roboty sprzedawcy/doradcy a nie pracujesz od 3 lat? :P Gdybym była pracodawcą i miała dwie osoby które skończyły te same studia co ty i jedna by od 3 lat nic nie robiła, a druga była telemarketerem czy nawet sprzedawcą w warzywniaku, to brałabym tą drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×