Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa reklamują kantor internetowy "cinkciarz.pl"

Polecane posty

Gość gość

Podczas promocji Komorowski bez śladu zażenowania trzyma koszulkę z napisem "BULL". :D Czy są jeszcze jakieś granicy żenady i śmieszności jakie nie zostały przekroczone przez POlityków? Czy dla kilku złotych każdy z nich zrobi z siebie szmatę? http://cut.by/Sr8mB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma takiej granicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durni mieliśmy za prezydentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się potem dziwić ,że cały świat ma nas w doopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamietacie jak w styczniu TVN podawał że Komorowski ma 60 % poparcia ? A pamietacie jak Michnik szef Wyborczej mówił ze Komorowski nie wygra jak pijany na pasach przejedzie zakonnice w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są już u władzy ,a człowiek ciągle się ich wstydzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętam jak w mediach bezlitośnie wyśmiewali się ze świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego, który nic przecież takiego nie zrobił. Bo czy słynne "Spieprzaj dziadu" czy "Irasiad" można w ogóle porównywać do "osiągnięć" Kopaczki i Bronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszek ma minę jakby siłą powstrzymywał wytrysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Kopacz, w wywiadzie dla weekendowej „Gazety Wyborczej”, tłumaczyła nieobecność na głosowaniu w sprawie Trybunału Stanu dla Zbigniewa Ziobry. Oczywiście, do błędu się nie przyznała. Ale znacznie ciekawszy jest inny fragment rozmowy. Według premier Polacy zgodzili się "zacisnąć pasa" i dzięki temu znaleziono miliardy złotych na podwyżki dla urzędników. Naprawdę, Polacy wyrazili na to zgodę? X Nie mogę wkleic linku :o artykuł na niezalezna pe el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komorowski, Wałęsa, Duda, Kwaśniewski typowe wyniki głupoty. Jaki prezydent taki motłoch. Teraz motłoch dla kasy zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co powiedzą żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem ile zarobili na tej błazenadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwaj cinkciarze - Bronek i Bolek - idealnie pasują do tej reklamy - oszustwem, kanciarstwem, kłamstwem doszli do największych zaszczytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komor***** Wałesa to dno i dwa metry mułu !! To wstyd dla Polski i Polaków ! Jeden agent SB drugi agent WSI !!! Jak Polacy mogli być tak durni tak ślepi aby to szambo wybrać !! Wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Polacy mogli być tak durni i wybrać Dudę, albo komucha Kwaśniewskiego wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi co masz do Dudy ? co do Kwaśniewskiego ok ale czego ty się czepiasz człowieka który dopiero zaczyna urząd prezydencki ! wkurw mnie bierze na takich jak ty przypominasz mi tą propagandzką bandę PO wskich śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Deviant. Ty pewnie głosowałeś na Komorowskiego i jesteś z tego dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że jest socjalistą i pajacem PISu. Typowy pajacyk na sznurkach. Nie ma pojęcia o geopolityce, ot, pierwszy lepszy głupek. A tak w ogóle to jest dostępny jego życiorys, skąd tę pacynkę Jarosław K.(zdrajca) wytrzasnął. Na takim stanowisku wszystko jawne powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się od Dudy Deviant pajacu. Ten człowiek mimo niewielkiego doświadczenia na politycznych salonach praktycznie nie ma żadnych wpadek, mówi mądrze i z sensem. Jest wykształcony i do tego ma prezencję. Jest ciepło przyjmowany za granicą w przeciwieństwie do przygłupiego poprzednika. Na szczycie ONZ grał pierwsze skrzypce. A to że nie jest ultra liberałem znaczy że nie powinien być politykiem? Rządzić mogą tylko k***iniści? Palnij się w ten głupi łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jak dobrze że Komor już nie jest prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamują Byki a nie kantor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Chicago Bulls potrzebuje reklamy? i to jeszcze przez polskich ex-prezydentów? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczycie ONZ grał pierwsze skrzypce?:D Ta? Tylko, że w tej melodii skrzypiec nie ma. Tak, a tarcza antyrakietowa, to przeciw Iranowi itd. :D 🖐️ Zobaczymy co powiesz za kilka lat. Ten pajac razem z Pisem i resztą bandy prowadzi Polskę w konflikt. Korwin, Braun, ewentualnie Kowalski, te osoby się liczą. Reszta to motłoch, socjaluchy do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zobaczymy co powiesz za kilka lat." Mam nadzieje, że powiem to samo co teraz mogę powiedzieć o Lechu Kaczyńskim, że Andrzejowi Dudzie uda się dorównać jego prezydenturze. :) x "Korwin, Braun, ewentualnie Kowalski, te osoby się liczą." Liczą się, ale chyba w wyścigu o najgorszy wynik w wyborach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin z pewnością głupi nie jest, ale moim zdaniem jako polityk jest bardzo cyniczny. Myślę, że on sam nie wierzy w poglądy które głosi. Tworzy coś na kształt politycznej sekty, której głównym dogmatem jest wolny rynek jako recepta na wszystko. To tak jak Kukiz i jego JOWy. Sorry ale dla każdego kto ostatnio obserwuję politykę i śledzi światową gospodarkę jasnym powinno być, że tzw. wolny rynek to mit. To co dzieje się teraz na rynku ropy naftowej to idealna ilustracja tego, ze to nie prawa popytu i podaży tylko najważniejsi światowi politycy i wielki kapitał decydują o tym co dzieje się w gospodarce. Pojawiło się zapotrzebowanie na niskie ceny ropy, żeby udu/pić Rosję? Kilka wykonanych telefonów i ceny spadają na łeb na szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×