Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Deviant

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Zgadzam się z Inaccessible89. Sam poznałem tu dziewczynę z którą pisałem na różnych tematach. Przeszliśmy na maila, nawet sama chciała żebym zostawił kontakt. Kilka wymienionych maili, naprawdę długich, z zaangażowaniem i bez znaku przestała odpisywać. Wystarczyło zachować się jak człowiek i napisać, że coś przestało odpowiadać i już. A tak to nie wiem czy żarty sobie robiła, czy co? Po prostu zakończyć godnie, a nie potraktowanie drugiego człowieka jak śmiecia. Chore to. Zresztą jak poczytałem trochę tutejszych tematów o kontaktach międzyludzkich, to nie dziwi mnie to, zdecydowana większość udzielająca się tu to chore psychicznie osoby. Pozdrawiam Cię "gość kwiatek".
 2. Zapomniałeś o dachach wieżowców. Dachy wierzowców też mogą przyczynić się do śmierci. :( A widelec? Widelec też przecież w sumie łatwo można wbić w oko, wydłubać i mocniej w mózg wcisnąć.Zabić(:(). Widelce zabijają.
 3. Dziwne pytanie, przecież nawet wyboru nie ma. KORWIN.
 4. Pistolety są dla ludzi wolnych, niewolnik jeszcze sobie i innym krzywdę zrobi. Dlatego wolisz mieć zabronioną albo utrudnioną możliwość posiadania? Niewolniku, tak czy nie?;)
 5. Gdyby traktatu lizbońskiego:( nie podpisał to Polska byłaby krajem suwerennym i prawo unii europejskiej nie byłoby ważniejsze. A że podpisali (po i pis na spółkę) to taki Schulz z unii może nakazać Polsce przyjmować islamistów, bo jak nie to kara będzie.(posłuszne szmaty z rządu oczywiście w trymiga polecenia wykonują i pis będzie to samo robił). Kaczyński chciał jeszcze powołania armii europejskiej, więc gdyby Polska się opierała to możnaby wtedy siłą zmusić. Na szczęście z armią nie wypaliło. Masz tego swojego bęcwała Kaczyńskiego. Idiota taki sam jak zdrajca Tusk czy inny kurwiszon ot taki Piechociński czy Petru. Niewolniku, a co zawdzięczasz podpisanemu traktatowi lizbońskiemu?:D Lubisz czuć bat nad sobą?:D lubisz to, lubisz.
 6. A przez kogo ?:D Poczytaj o traktacie lizbońskim matołku.:(
 7. Gośc może od razu miliony?;) I bez przesady z tym hivem. Dziesiątki tysięcy?:D
 8. Podziękuj Kaczyńskim i Tuskowi za to że do Polski też są i będą wciskani tzw. imigranci. To przez nich, bo chcieli i podpisali traktat lizboński, czyli Polska straciła suwerenność, zdrajcy.
 9. Fajnie by było gdyby p. Korwin zapodał kolejną ciekawostkę. Tylko, że motłoch pewnie i tak nie zrozumie tak ja z tym, że nie ma prawdopodobnie dowodów na to że Hitler wiedział o obozach koncentracyjnych. ;) Niby nieprawdopodobne, a jednak, dowodów nikt nie okazał.;)
 10. Gościowa, no tak, ogólnie się zgadzamy.;) Dziękuję za dyskusję.:) x x Gość, czyli zapobiegawczo, ale nie jest powiedziane, że skrzywdziłby. X Dziękuję za dyskusję i do widzenia.
 11. Gościowa, ale jednak mężczyzna powinien wychodzić z tego, że powinien być odważny, kobiecie/dziecku powinien pomóc gdy jest napastowana/e. A gdy sytuacja nie pozwala zareagować bezpośrednio, to innym sposobem. Zgadzasz się teraz?:D
 12. Gość 16:25 co znaczy mógł? Nie zagrażał ale mógł? Chodzi o to że po pijaku wsiadł do samochodu?
 13. To wtedy taki antymacho musi wykrzesać w sobie więcej odwagi, od takiego macho. Macho ma zaplecze w postaci mięśni, postury, więc czuje się pewnie, bo posturą już robi wrażenie i oprawcy dziewczyny może się przestraszą już samego wyglądu i odpuszczą, a suchoklates? Suchoklates, cóż, musi mieć wyrobioną super odwagę, żeby wskoczyć między oprawców i robić za worek (odwrócenie uwagi tak by biedna mogła uciec).;) A na poważnie, gdyby dostęp do broni palnej był równy, czyli bez specjalnych zezwoleń każdy(z małymi wyjątkami) może kupić, to taki suchoklates miałby taką samą szansę obronić dziewczynę jak macho. :)
×